Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban szeretnék munkát...

Londonban szeretnék munkát vállalni, és ehhez keresek megbízható ügynökséget?

Figyelt kérdés
igazából bármilyen munkát végeznék, férfi vagyok, 27 éves, ha a szállásban is tudna az ügynökség segíteni az tuti lenne
2010. szept. 15. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A magyar ügynökségekben én nem bíznék,mert nagyon sok embert becsaptak már,nem beszélve arról,hogy különböző okokkal elkérnek egy csomó pénzt..(már nem munkaközvetítőd íjnak nevezik,mert az tilos,de találtak rá más megfelelő elnevezést)

Én Angliában dolgozom,és azt tudom tanácsolni,hogy megfelelő tőkével( repülőjegy ára,2-3 hónap megélhetési összeggel) indulj el Londonba.Ahogy megérkeztél csak el kell menned pár ügynökséghez,és akár azonnal tudsz szobát bérelni.MAjd a CV-del kilincselsz és bemész minden angol ügynökséghez munkát kérni..

NAgyon sok van majdnem egymás szájában...sak kitartónak kell lenni..Én nap mint nap mellettük megyek el,és állandóan vannak különböző állások kiírva..

Persze egy valami mindenképpen kell.

Angol nyelvtudás..Ha nincs akkor kevés esélyed lesz munkát kapni..

33/N

2010. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot
2010. szept. 16. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!