Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondhatok egy hónapra, ha...

Felmondhatok egy hónapra, ha utána diákként szeretnék dolgozni ugyanazon a helyen?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kíváncsi, tudom hogy ez főleg a munkáltatótól függ, de most több ok miatt se akarom ezzel csesztetni a főnököt, főleg hogy még csak hónapok múlva lesz ez releváns téma.


Szeptembertől egyetemre fogok járni. Teljes munkaidőben dolgozok egy helyen, de diákként is szívesen várnak. Én is szívesen maradok mert szeretem nagyon a helyet, zsebpénznek tökéletes lenne.


Viszont lehet, hogy az augusztust inkább kihagynám. Dolgom is lenne amit így könnyebb lenne elintézni, ismételnem, tanulnom is kellene, meg ott lesz a gólyatábor is. Ezeket teljes munkaidőben, heti 6 nap munkával (délutános műszakban) nehéz összehozni ha pihenni meg kikapcsolódni is akarok.


Gondoltam hogy felhozom ezt a főnöknek is, csak nem tudom hogy mennyire lenne vevő rá. Szeptembertől, ha már berendezkedtem meg tudom az órarendem stb.. mennék is vissza dolgozni már a diákszövetkezeten keresztül. Viszont akkor is egy hónapra kiesne egy stabil ember. Néha még egy hosszúhétvégéért is meg kell küzdeni, ez így kb olyan mintha egy hónap szabit kérnék. Szóval nem tudom. Elfogadható kérésnek tűnik ez?



2022. ápr. 8. 01:31
 1/2 franciasrac ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg a főnükkel és majd tudd meg
2022. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kéréseket egyes helyeken furcsállják, más helyeken nem.

Nem tudjuk, hogy a Te munkáltatód melyik kategóriába tartozik. Valószínűleg - leírásod alapján - az elsőbe. De ez sem biztos...

2022. ápr. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!