Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozik a sok 25 év...

Mivel foglalkozik a sok 25 év alatti, akiknek menő autójuk és saját lakásuk van?

Figyelt kérdés

Sok hozzászólást olvastam a gyakori kérdéseken, hogy le vannak nézve azok a fiatalok (30 év alattiak) akik dolgoznak, de nincs saját lakásuk és a szülőkkel élnek.

Sok egyetemi hallgatótól meg azt is elvárják, hogy egyetem mellett dolgozzon



2022. ápr. 9. 19:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
burkoló-fodrász-informatikus
2022. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Én a szüleimtől kaptam, lol.

25 év alatt örökség nélkül nem tudom hogy máshogy lehetne az embernek saját lakása. Az autót még megértem, 24-25 évesen már az is dolgozik, aki egyetemre járt, 1-2-3-4 milliót össze lehet spórolni, ennyi idősen, amiért már pofás autók lesznek, de 25-45 milliót egy lakásra nem tudom hogy lehetne teljesen egyedül.

2022. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
13%
Hidegburkolok festők azok napi 50 etvkapnak
2022. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Általában akinek 25 év alatt saját lakása van, ott szülői támogatás van a háttérben.
2022. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
menő autóhoz nem kell sok pénz havi 250-300e-ért lízingre kb bármilyen felső kategóriás autó kihozható.. pl egy tesla lízing 170e körül van havonta.
2022. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

Fodrász? LOL. A legtöbb fodrász ismerősömnek még a minimálbér sincs meg.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, a szülőktől kapták.

2022. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
A csilliomos fodrászok az egy ilyen gyakorikérdésekes trollmítosz. Az én fodrászom is tömegközlekedéssel jár.
2022. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Ny mon lakok vidéki megyeszekhely közelében, egy 50 éves panel w0 millió. Budapesten meg még több. Tégla lakás van 50 is. Ez a drágulás ami volt veget vetett annak, hogy 30ra bárki is tudjon venni önerőből képet saját meglátásom szerint. Vagy egyre többen maradnak otthon és meg tovább spórolnak, vagy albiznak de az albi ár kiesése miatt nem tudnak annyit spórolni mint ahogy nőnek az árak, vagy marad a csok és mellé még egyéb hitelek. 29 éves vagyok, mérnök, sporolok mitn az állat de amennyit félre tudtam tenni ahhoz képest a dupláját drágultak az árak. Relatív jó fizetéssel nem bírtam tartani a lépést mamahotelezve. Most végig gondolva, hogy tanárként vagy eladóként mire mennék fele ennyiből mondjuk netán még albit is fizetve.. kemény helyzet van.
2022. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Egy 50 éves panel 30 millió . Egy gomb félre ment.
2022. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%

"Mivel foglalkozik a sok 25 év alatti, akiknek menő autójuk és saját lakásuk van?"

Saját magával és nem mással! Mint Te!

2022. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!