Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi keresete lehet egy...

Mennyi keresete lehet egy olyan családnak akik még a kisiskolás gyerekre is ráadják a Louis Vuitton inget?

Figyelt kérdés

Nem romákról van szó, meg nem ilyen ecseri piacos LV-ról, hanem tényleg ilyen fehér elit családról, elég nagy sansszal értelmiségi szülőkkel.


(aki annyit akarj írni, hogy ne turkáljak mások tárcájába, kíméljen meg a válaszadástól. had turkáljak már egy kicsit :) )


2022. ápr. 10. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg a szüleit..
2022. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Csalóka lehet, mert sokan nem engedhetnék meg maguknak azt az életszínvonalat ahogy élnek. Pl nővéremék összbevétele 800 nettó körül van, nekik fontos az öltözködés, ezert tetőtől talpig dizájner cuccokban járnak, pedig az anyagi helyzetük nem indokolná. Nekünk a férjemmel 2,5-szer ennyi a bevételünk, de minket nem érdekel a divat, H&M basic cuccokban járunk. Szóval ez a pénzügyi tudatosságtól függ, illetve a fontossági sorrendtől.
2022. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Csok + babaváró + ingyenautó + szja visszatérítés + jelzáloghitel elengedés + ....

Amiket eddig felsoroltam legalább 40-45 millió ajándékba. Mennyibe kerül egy luiz puttony?

2022. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk pl. informatikusként keresek 1,5 millkót, a búrkoló férjem meg 2,2 milkót.
2022. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

"Csok + babaváró + ingyenautó + szja visszatérítés + jelzáloghitel elengedés + ....

Amiket eddig felsoroltam legalább 40-45 millió ajándékba."


És persze ők vergődnek most a legjobban, hogy fúúúj elkőőőtözünk az országbóóóó mee olyan szaaaar.

És a diákhitel elengedését kihagytad.


Mi havonta 1 milliárdot keresünk, szívjuk a fogunkat, de még maradunk.

2022. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ingyanuto? Azt hogy lehet van gyerekem akarok én is
2022. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

10-15 m-ból már lehet így élni.

Persze van aki 1 misiből él így.

Fontossági sorrend...

2022. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kevés. Gyerekeim magán suliba járnak, tehát több mint havi 600e Ft az iskolaztatasuk (ez csak a suli más nincs benne) és senki se jár ilyen divat cuccokban az osztálytársaik közül, pedig szerintem egy osztálytárs családja se éhezik :)
2022. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy ez azt jelenti, hogy gazdagok. Szerintem sokkal valószínűbb, hogy csak ilyen kifele élő majmok, akik gazdagnak akarják mutatni magukat, és erőn felül megveszik ezeket a szarokat.
2022. ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És ugyan oda hordják iskolába a gyereküket, ahová ti?


Nálam itt bukik a sztori. Vagy magániskoláról beszélünk most?


Autójuk milyen?

2022. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!