Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes mellékállást...

Hol érdemes mellékállást keresni, akár heti pár órásat?

Figyelt kérdés
Hétköznap 2-kor végzek a munkában, szívesen csinálnék mellette még valamit, akár 2-4 napban (pl 3-tól este 9-10-ig mondjuk). De álláshirdető oldalon kb csak teljes állást találok. Gyógytornász vagyok(jelenleg egy idősek otthonában dolgozom), illetve személyi edző tanfolyamot csinálom épp, szóval könnyűnek hangzik magán vendégeket találni, de nem az.. Főleg, hogy alkalmazotti jogviszony jobb lenne, ha nem muszáj nem akarnék egyelőre KATA-s lenni. Hogy érdemes ezt csinálni?

2022. ápr. 11. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógytornászként pl érdemes fürdők gyógyászati részén elhelyezkedni vagy bármi olyasmi helyen, ahol nem fix személyek laknak, hanem vendégek jönnek-mennek.


A felénk lévő fürdőben csak 1 gyógytornás csajszi van, ráadásul 1-2óra az út neki ide.

A jelenlegi masszőrömet pedig tőlük szereztem xD


Az egészségügyi szakmákhoz ugyan nem értek, de javaslom hasonló tevékenységekben már kibontakozott személyek felkeresését, még ha meglepő is a szitu, vannak akik szívesen beszélgetnek a munkájukról, elindulásukról.


Pl én mai napig bárkit megkérdezek, még ha nem is az én hatóköröm.


+marketing tanulása egy alap szintig


Sok jó cikk is van.


Akármit olvasok, beszélek másokkal azt több aspektusból igyekszek rálátni, ihletet meríteni s ha olyan átkonvertálom a magam tevékenységébe.


Nekem mindez és az önismeret segített utat találni.


Voltak, akikhez "bepofátlankodtam", hogy betekintést nyerjek szakmájuk technikáira, alapanyagaira, eszközeikre.


Biztos van/lesz megoldás. Csak lehet nem veszed észre vagy nem fedezted fel azt a szálat, amin elindulhatsz.


Rengeteg sajátos sztorit hall, tud meg az ember.


Mellékállást bárhol lehet találni, ám nem olyan sűrűn vannak ilyen lehetőségek, ezért van az, hogy aki azt keres nehezen talál. Szerencse/időzítés függő.


Pl voltam úgy, hogy munkahely váltás között egyetlen egy alkalmi se volt, bezzeg előtte és utána találtam frissen többet is.

Nem akartam teljes állást, hogy tudjak fókuszálni a saját céljaimra, mely projektekre sok idő és munka kellett, ám teljes állás mellett nem ment volna.


Nagyon szerencse/helyzet függő.

Érdemes pl naponta a kádba vagy ágyba hátradőlve több állást hírdető oldalt vagy akár csoportot figyelni. Volt, hogy egy napot kihagytam és elszalasztottam a lehetőséget.

2022. ápr. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hol van ez a fürdő ahova ilyen messzirol jar gyogytornasz? 😊
2022. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!