Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési fázisban minden...

Álláskeresési fázisban minden nem fogadott hívást vissza szoktatok hívni?

Figyelt kérdés
És kerültek már amiatt hátrányos helyzetbe, ha nem hivtatok vissza valakit?
2022. ápr. 12. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem ketesek állást, akkor is visszahívok mindenkit
2022. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindig előre lebeszélem mikor hívjanak. Így igyekszem felvenni. Ha nem sikerül, akkor visszahívom.
2022. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha nem ismered a számot.
2022. ápr. 12. 21:02
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
3, én meg úgy értem a mindenkit, hogy mindenkit 😉
2022. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem.
2022. ápr. 12. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer - ne kérdezzétek, hogyan, mert a mai napig nem értem - nem vettem észre egy hívást, amiben arról értesítettek volna, hogy megkaptam a munkát! Aztán valahogy mégis odatelefonáltam és még pont nem csúsztam le. Minden telefont fel kell venni, vissza kell hívni ilyenkor!
2022. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen
2022. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem csak munkaügyben veszem fel azokat a számokat amit nem ismerek. Lehet valami fontos dolgot akar mondani az illető. Ha nem akar beszélni veled akkor nem hívna + nem tudná a számod. (nem is értem azokat akik nem veszik fel a számot mert "ismeretlen szám")
2022. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Álláskereséshez, ingatlan adásvételhez ajánlott egy eldobós SIM kártyát beszerezni. Álláskeresésnél ezt adom meg az önéletrajzban, majd ha már felvettek és még 1 hónap múlva is ott vagyok, akkor kuka a SIM kártya (nem tudnak hívogatni túlóra miatt, plusz ha fekete foglalkoztatás, akkor ugye előfordulhat, hogy dől az ember valamilyen komolyabb nyúlással, de így nem tud mit csinálni a vállalkozó, se elérhetőséget, se címet nem tud). Ingatlan eladásnál mindenképpen, de vételnél is mindig hasonló az eljárás, ha sikerült lebonyolítani akkor pár hét múlva kuka a SIM és a freemailes e-mail cím is. Privát, régi telószámon meg csak az ismerősök vannak engedélyezve, minden egyéb szám blokkolt. Persze ma már szinte mindenki messengerezik, de azért van aki inkább felhív.
2022. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Én visszahívok mindenkit, akkor is ha éppen nem keresek állást. Nyilván azért hív mert akar valamit.
2022. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!