Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2012.7 hó beléptem egy pékségb...

2012.7 hó beléptem egy pékségbe! 2014.11.20 felmondtam amit a főnököm el is fogadott! Fizetni nem akár! Mit tegyek, hogy mi előbb ki fizessen s meg kapjam a valóságnak megfelelő papírjaim? Köszönöm!

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit nem akar fizetni?

Ha a rendes béredet, akkor meg kell nézni mi van a szerződésben írva.

Végkielégítés nem jár.

2014. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha rendesen, hivatalosan fizette a béredet, akkor a cég székhelye szerint illetékes Munkaügyi és Munkavédelmi Felügyelőséghez kell fordulni ilyen problémával legelső körben. Ha az Ő nyomásukra sem fizet, akkor a Munkaügyi Bíróság a következő lépcső.

Kizárólag a hivatalos fizetésed, az annak megfelelően kiállított papírjaidat tudod ezeken a fórumokon intézni.


Ha a fizetésed egy részét hivatalosan, egy részét feketén kaptad, arra keresztet vethetsz. Jó esetben én nem is hangoztatnám, mivel - valószínűleg - tudtál róla, és tűrted, tehát jogi úton nincs mit követelned a hivatalos dolgokon kívül. És még örülj, hogy nem cibálnak meg érte a hatóságok, mivel eltitkolt, adózás, járulékozás alól elvont jövedelemről beszélünk...

2014. dec. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!