Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális ez a fizu burkoloként?

Reális ez a fizu burkoloként?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem szakmunkásba, egyböl elhelyezkettem maszeknál, most ott tartok hogy nagyon keveslem a fizut, mert nem ezért tanúltam éveket.


Hétfőtől péntekig napi 9-10 órát melózok neki azt kézbe ad 750et/hó + bejelent minimálra.


Osztrákoknál vagy svejcba mennyit adnak maszekok?



2022. ápr. 13. 16:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Mekkora troll a kérdező 🤣


iskolalya, tolyás, eszike, mejik medgye 😆😆😆


Nem tűnik fel, hogy troll kérdés?

2022. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Szija azta kikölltöztem svejcba, azon belül Cürikbe. Hát mit ne mongyak azér nem matyarórszági árak vannak, fizu se annyi amit mondtak, ojan 4000 frakkot kapok kézbe, ami kinn nem valam jó.
2022. ápr. 27. 06:03
 33/35 anonim ***** válasza:
Áááá...kicsit sem trollszagú a kírdís!
2022. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
4000 frakk nagyon kevés. Lehúznak és átvernek, bohócnak véve. Gyere vissza matyarórszágra.
2022. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
á most gyűjtők hoty válalkozak majd othon. Csempevágo, fleksz, meg egy keverö kell, nem hét fillér.
2022. ápr. 27. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!