Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljon az ember,hogyha...

Mit csináljon az ember,hogyha az állásinterjún beígérnek neki valamit, majd utána a vezető is beígéri, mégsem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés

A hr részéről volt egy ígéret, amit kétszer is kihangsúlyoztak.Egyszer az interjún, egyszer utána, amikor értesítettek,hogy felvettek.

A vezetőmmel való éves elbeszélgetésen is említettem a dolgot, majd utána külön is és mondtam, hogy keresek másik állást.


Erre az jött,hogy én vagyok a hülye, meg miért kell ennyire bizalmatlannak lenni.


2022. ápr. 17. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Felmondás. Furcsa, h ezt eltűrted 1 évig.
2022. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1#

Korrekt,komoly cégnek tűnik.

Nyilván, hittem nekik, bíztam bennük.

2022. ápr. 17. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

"Erre az jött,hogy én vagyok a hülye, meg miért kell ennyire bizalmatlannak lenni."


Nem tűnik valami korrekt, komoly cégnek, ha ez a beszélgetés valamilyen formában elhangzott.

2022. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Mit ígértek? Melyik cég?
2022. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerződésben benne volt?
2022. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak az létezik, amit írásban rögzítenek. Most már tudod.
2022. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyen szituban felmondtam.

Csodálkoztak, marasztaltak, de akkor már késő volt... 😃

2022. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!