Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szállító levelek rögzítése,...

Szállító levelek rögzítése, adatrögzítés dolgozik valaki ilyesmit? Mi a feladata? Mivel telik 1 napja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kuli munka, egész nap számítógép előtt görnyedsz és számokat nézel.
2010. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon gáááz? Mennyit lehet vele keresni egy nagyobb cégnél vajon? mi az, hogy vezénylés szerinti munakidő. Kb mennyi meló?
2010. szept. 15. 20:42
 3/5 anonim válasza:
Én pl kisegítek ugyanilyen helyen, ha ott is olyan a rendszer, mint nálunk (külön dossziéba megy minden szállítólevél cég szerint ABC sorrendben, stb stb), akkor rohadt bonyolult.. perpill én csak elpakolom az eredetiket meg másolgatom, de reggel 7től 5ig 6ig bent vagyok... mindenki azt mondja, hogy milyen marha könnyű meló, de nem az.
2010. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sztem pont ilyen meló amit nézegetek... köszi, h írtál... sokat segítettél!! és azért a fizetés jó? egyedül vagy egy irodába, vagy valamiylen gyári részben? ha erre jársz írj még léccike, megkössszönném! :)
2010. szept. 16. 08:44
 5/5 anonim válasza:
A fizu... nekem pont megfelel egyelőre :) Jelenleg 500ft az órabérem, de ha vége a próbaidőmnek (azaz októbertől ^^) nő a fizum :)
2010. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!