Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári melós múlttal mennyire...

Gyári melós múlttal mennyire esélyes egy konyhai kisegítő állás megszerzése?

Figyelt kérdés
Nógrád megyében élek, azon belül Salgótarjánban és ez egy lepratanya. Fiatal vagyok még, 23 éves és eddig csak gyárakban dolgoztam. Otthonomhoz közel, kb. 5 percnyire lesz egy új étterem/pizzéria májustól és keresnek oda embereket, magas kereseti lehetőséggel. Elvárásokat nem írnak a hirdetésben, de minden posztra keresnek embert. Újságban 2, neten 6-7 pozícióra. Önéletrajzot kell küldeni nekik email-en. Szerintetek mennyi esélyem lehet?

2022. ápr. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vesznek fel az nem a gyári melós múltad miatt lesz.
2022. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bárkit felvesznek konyhai kisegítőnek, aki képes napi 12 órában pörögni..
2022. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda bárkit felvesznek, tök mindegy mit dolgoztál. Örülnek ha találnak embert.
2022. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próba cseresznye. Most sajnos nincs munkám, emiatt nincsen veszteni valóm se. Közel is lenne, jobban is fizetne, mint az eddigi munkahelyeim. SZJA mentesség is megdobná a fizut, ha rendesen bejelentenek.. Korábban is akartam már konyhai kisegítőként dolgozni, de azt nem ebben a megyében. Nincs sok lehetőségem, kipróbálnám.
2022. ápr. 24. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
#2: Amiket eddig találtam konyhai kisegítő állásokat, ott napi 8-9 órát kell(ene) dolgozni - az álláshirdetés alapján.
2022. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!