Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 300 E ft + szeretnék keresni...

300 E ft + szeretnék keresni mi lehetne opció?

Figyelt kérdés

25 evesen erettsegivel tudnék e olyan allast talalni ami nem fizikai munka? (fizikai munkat nemtudok vegezni egeszseg ugyi okok miatt)

Akar okj kepzest vagy barmi ajanlatot meghallgatok ,amit nem kell 5 evig tanulni .

Egyszeruen csak erettsegivel nem lehet itthon olyan munkat talalni?

Sok minden oszinten nem erdekel , vagy inkabb ugy mondom nemtudom mi erdekelne pontosan, de olyanbol szeretnek valasztani amivel e korul vagy tobbet tudnek kapni fizukent.Ha erdemes kitanulni az ugy okes meg ha nem almaim munkaja is.



2022. ápr. 24. 12:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Angol középfok szerintem megy , kint voltam kulfoldon 2 evet ,de vizsgam nincs rola de suliba is jo voltam mar anno.


Vezetesben nem vagyok tul tapasztalt es hosszu tavon nemtudom mennyire nagy karrier lehetne belole , oszinten annyira nem is elveznem szerintem ,de biztos hogy kenyelem szempotbol meg fizetes szempontbol nem rossz.


En is Pestre szeretnek felkoltozni de minimum ennyit szeretnek keresni hogy kezdetben megvalosithato legyen.Meg ha az elejen nehez is lesz ennyibol.


SSC es Ccna nagyon nem vagyok benne a temaba , utana nezek mennyire menne .

Igen programozoit neztem ket kozeli ismerosom is ott kezdett el dolgozni es jol keresnek mar a kezdettol. Ezen gondolokozom most egy ideje mondjuk egy szoftver tesztelokent , de meg nem mertem kiadni fel milliot a kepzesre .


Bocsi befektetni nem szeretnek mert mar probalkoztam de vegul nem lett belole semmi jo.

2022. ápr. 25. 18:29
 12/12 anonim ***** válasza:
#6 tényleg? Akkor beülök egyre én is
2022. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!