Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a legkisebb befektetés...

Mi a legkisebb befektetés amivel online lehet pénzt keresni? A duplázós módszer vagy a bináris opció vált be jobban?

Figyelt kérdés
Az előbbit online kaszinóban lehet csinálni az utóbbira már nem emlékszem mi kell hozzá. Sok helyen láttam hogy ajánlják ezeket a módszereket de most eljutottam oda, hogy rákényszerüljek arra, hogy valamelyiket mindenképp kipróbáljam. Adósságspirálba kerültem és már az autómtól is meg kellett válnom. Nem uzsorakölcsönről van szó, olyanba sose mennék bele. Ha nem csinálok semmit, pár év múlva biztosan utcára kerülök. Mivel nincs mit veszítenem, megpróbálok online pénzt keresni, hátha bejön. A fizetésem önmagában nem elég semmire, muszáj munka mellett is keresnem pénzt. A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.
2016. nov. 27. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
tapasztalatból írom, hogy nem működik egyik sem.
2016. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A magyar fizetésből megélés sem működik ha úszol az adósságtengerben. Már leírtam, igazából nincs mit vesztenem.
2016. nov. 27. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

De van. Még nagyobb adósságod lesz.


duplázós rulettes módszert már bebizonyították, hogy nem működik, mert bármennyiszer feljöhet az adott szín, nincs köze 2 pörgetésnek egymáshoz.


Max akkor működne ha végtelen pénz állna rendelkezésre (ami nincs) illetve az asztalon nem lenne tétlimit (ami meg van mindenhol)


Ha ilyen egyszerű volna, akkor mindenki ezzel csinálna pénzt, és már rég csődbe jutottak volna a kaszinók.


bináris opció:


ez se működik, mert minimum 10ből 7x el kellene találni az adott irányt, és az idő lejártakor "nyerni"


Nos tőzsdén, rövidtávon nincs az az ember ki meg tudná mondani, hogy merre fog mozdulni. A profik is 1 éves távlatokat néznek minimum! + emellett figyelik a híreket és olyankor vesznek vagy adnak el, amikor hírbe kerül az adott dolog, ami az árfolyam erősödését, vagy csökkenését eredményezné. Szavazások, választások, év végi eredmények, új termékek piacra dobása, stb!



Inkább tanulj meg angolul és menj ki külföldre mosogatni. hosszútávon jobban jársz azzal a melóval, mint eme 2 módszerrel!

2016. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Akkor próbáld ki mindkettőt! Így magad döntheted el, melyik a jobb!
2016. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!