Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elbukhatom így? Vagy nem...

Elbukhatom így? Vagy nem jelenti azt hogy a próbanapon nem szerepeltem jól?

Figyelt kérdés

Ma voltam fél napos próba napon, szuper is volt, érdeklődtem, tetszett.

Elmentem ebédelni, mikor visszajöttem mondták hogy délig vagyok nyugodtan haza mehetek. Bementem a kirendeltségvezetőhöz, mondta hogy félreértettem hogy nem 4.ig hanem délig vagyok? mondom nem csak kint mondták.

Mondja hogy menjek,ha akarok maradhatok is.

A másik lány hétfő-kedden lesz és nem tudom lehet csak 1 embert vesznek fel, de 2-t akarnak.

Elronthattam?:((mentségem legyen egész nap orrot fújtam mert elkapott a nátha rendesen...)


2010. szept. 16. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jófej volt az, aki mutatta a dolgokat, meg ha jól is ment és tetszett, akkor sztem azért elég esélyes, hogy felvesznek.

Nagyon nincs mit elrontani egy próbanapon, csak ismerkedsz a dolgokkal, megtapasztalod, hogy milyen. Az ilyen próbanapok inkább a dolgozóért vannak, mint a munkáltatókért, ezért is szoktak a munkáltatók sz@rni bele.

2010. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendes volt mindenki, meg közvetlenek. De majd holnap ott maradok úgy is 2 ig vannak.

És majd mondom hogy bocs de tegnap a fejem fájt.

2010. szept. 16. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!