Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek elmondjam ezt a...

Szerintetek elmondjam ezt a leendő munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy olyan bonyolult helyzet állt elő, hogy van most egy munkahelyem, ahol szeptember óta dolgozom, viszont januárban jelentkeztem egy rendvédelmi technikumba.A jelenlegi munkahelyemen ezt már régóta tudják, és úgy állapottunk meg a főnökömmel, hogy augusztus közepéig maradok, mert szeptember elsején kezdődik a suli.Na most van egy olyan probléma, hogy megbuktam az első pszichológiai vizsgálaton, így ha nem megyek át Pesten a másodfokún, akkor bukom a sulit.A jelenlegi munkahelyen már nem szeretnék egy perccel sem tovább dolgozni és jelentkeztem egy másik munkára, holnap megyek elbeszélgetésre.Szerintetek megemlítsem, hogy lehet, hogy szeptembertől megyek suliba?Vagy ne mondjam el és ha fel is vesznek, akkor próbaidő alatt bármikor fel tudok majd mondani.
máj. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha elmondod, hogy szeptemberben lehet suliba mész, akkor biztosan nem vesznek fel, így a harmadik utat választanám: megvárom a második vizsgálat eredményét és csak utána jelentkeznék más munkahelyre, avagy elengedném alapból a sulit, mert úgy gondolom nem vagyok rá alkalmas.
máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem fogom elengedni a sulit, mert még mindig ez lenne a legjobb és legegyszerűbb megoldás.És igen tudom, hogy hibáztam, amikor jelentkeztem erre az új munkahelyre nem szabadott volna addig, amíg nem derül ki mi lesz az eredmény.De most már ez van
máj. 22. 15:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem, hogy azt mondom majd, hogy egy hónapban egyeztem meg a mostani főnökömmel, aztán addigra úgyis meglesz a pszichológiai eredménye is és az alapján döntök, csak nem biztos, hogy fenntartják nekem egy hónapig ezt az új munkát
máj. 22. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ket kulon dolog. Meg lehet emliteni az interjun, hogy szeptembertol tanulsz valamit, de ha nem utkozik a munkaidovel, folosleges.

Mivel reszleteket nem tudok, csak annyi, hogy lazabban kezeld. Ne feszulj ra erre az egyelore nem is letezo egyuttallasra.

máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon is ütközne a munkaidővel sajnos
máj. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!