Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 év GYED után indulok neki...

2 év GYED után indulok neki az állás keresésnek. Az önéletrajz forma megvan. Egyenlőre csak rész munka időben szeretnék dolgozni. Azt hogyan fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Írjam bele az önéletrajzba? Ha igen akkor hová? A végére?

Vagy külön kísérő levélben fogalmazzam meg, hogy azért szeretnék 4 órában dolgozni, mert még a kislányom nem jár oviba és csak addig tudom a felügyeletét megoldani.


2010. szept. 16. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem csak részmunkaidős állásokra fogsz pályázni, így nem írnám be sehova.
2010. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze csak olyanokat. De vannak olyan helyek (pl. DM, Rossmann, Tesco), ahová az adatbázisba is szeretném felvetetni magam, de viszont nem mindenhol lehet megjelölni, hogy részmunka idős vagy teljes állást keresek.
2010. szept. 16. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor viszont a kísérőlevélbe írnám, bár nem lesz plussz pont, hogy van egy kisgyereked. Sajnos ilyen a világ. Sok kisgyerekes ismerősöm próbál állást találni nem sok sikerrel.

Ha rólam lenne szó, nem írnám bele se a kísérőlevélbe se az önéletrajzba, hogy van gyermekem. Legalább kapsz esélyt egy interjúra, ahol meggyőzheted a munkáltatót, hogy el tudod látni kesgyerek mellett a munkádat (betegség, stb)

2010. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit írjak? Mit csináltam az elmúlt 2 évben?
2010. szept. 17. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Előtte hol dolgoztál? Mikor szünt meg a munkaviszonyod?
2010. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Előtte egy elektronikai gyárban dolgoztam. Még nem szűnt meg a munka viszonyom, október 14.- én lesz a lányom két éves, akkor jár le a GYED.

Oda nem akarok visszamenni, mert 12 órás műszakban dolgoztunk.

2010. szept. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!