Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka/állás lehet ez?...

Milyen munka/állás lehet ez? (maga az álláshirdetés szövege lent)

Figyelt kérdés

Szorgalmas, ambiciózus, képzelőerővel, jövőképpel és életcélokkal rendelkező fiatalokat keresünk Debrecen- és vonzáskörzetéből, felelősségteljes, tisztességes, önálló munkavégzésre, pénzügyi területen!


Európai jövedelmet, karrierlehetőséget és minőségi képzést kínálunk. Jelentkezési alapfeltétel: érettségi megléte. Jó kommunikációs készség és pénzügyi érdeklődés előny!


Jelentkezni lehet önéletrajzzal a ...... címen.


A telefonban mikor megkerestek, akkor annyit mondtak, hogy magánszemélyek pénzügyi érdekeit védik a bankokkal szemben. Plázában lenne a találkozó, még egy irodájuk sincs.....


2011. szept. 4. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Valami ügynöki munka.
2011. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

valószínűleg pénzügyi termékeket kell eladnod...

személy szerint én rosszul vagyok az ilyen munkáktól (sajnos mivel én is munkakereső vagyok, belefutottam már pár ilyenbe)

de aki olyan alkat, hogy képes hívogatni embereket és tukmálni, annak jó lehet...

de én azért nem hiszek ebben, mert ha engem ilyennel megkeres valaki, rögtön lerázom, ha szükségem van valamire, majd én utánajárok...

2011. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HLord válasza:
95%
Így van. Pénzügyi tanácsadásról lehet szó. Egy elég névtelen cégnél.
2011. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem ér semmit? Egyátalán nem vagyok tukmálós típus. "Elemző munkatárs" körben kerestek embereket. Kicsit megtévesztőek akkor.....
2011. szept. 4. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időd, elmehetsz. De az elemzéshez nem kell jó kommunikációs készség.
2011. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

ovb vagy hasonló. Bár azoknak van irodájuk.

A lényeg, hogy ha normális munkát akarsz, akkor ne pocsékold az időd rájuk.

2011. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes elmenned. Ha mást nem, információt biztosan kapsz. Ebből láthatod, hogy emberek egy része milyen munkát végez. Az ajánlatukat nem kell elfogadnod. A legtöbb ember el is utasítja őket.


Amúgy valóban nagy valószínűséggel pénzügyi területen működő MLM cég számára keresnek partnert. Például OVB, MPK, MC, Brokernet. Ezeknek a cégeknek van irodájuk, de ettől még annak az információnak az átadásához, amit tőlük kapsz, semmi szükség irodára.

2011. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosítási ügynököt keresnek.


Azért menj el, néha szoktak adni pogácsát, vagy kávét. :)

2011. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!