Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshirdetésben...

Ha egy álláshirdetésben szereplő feltételeknek esetleg nem 100%-ban felelek meg, érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Pl 3 év szakmai tapasztalat helyett 1,5 van.

Vagy mondjuk felsorol X, Y, Z szoftvert amivel korábban foglalkozni kellett és abból mondjuk csak 1-et vagy 2-t használtam eddig.


Viszont mondjuk más releváns tapasztalatom is van, ami mondjuk nincs a leírásban.


Ilyenkor kukáznak, vagy érdemes azért bepróbálkozni?



2022. ápr. 26. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Simán.

10 jelentkezőből vettek fel könyvelőnek oda, ahol feltétel volt a diploma (nincs), a mképes (akkor jártam), plusz simán leiskoláztam osztalékelőleg témában az interjúztatót 😂. Még interjú után is váltottunk róla mailt, az utolsóban megírtam neki, hogy lehet, hogy most dobom el a lehetőséget, hogy ott dolgozzak, de tuti igazam volt, itt a törvény. Felvettek kilenc diplomás mképes mellett...

2022. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy az Sanyi? Nem elég, hogy megaláztál az interjún, még dicsekszel is vele a gyakorin?
2022. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ascelpius ***** válasza:
100%
Persze, a legrosszabb ami történhet, hogy nemet mondanak de kapsz egy kis interjú tapasztalatot.
2022. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetésbe bele volt írva SAP ismeret. 3 éve dolgozom ott és nem kellett SAP-ban dolgoznom. Néha nagyon hülyék a HR-esek. Nyugodtan pályázd meg.
2022. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Fluent englisht kértek, épp csak makogok. jelentkeztem. Az interjún nem volt teszt.

2 éve itt vagyok nyikkanni se kellett angolból.

2022. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A megmentőd válasza:
22%

Ha van a világon korcs ember, akkor az a könyvelő végzettségű nők. Ego az egekben, akaratosak a végtelenségig, ők mindent jobban tudnak, közben a másfél éves OKJ képzésükre verik a nyálukat... Pfuj.


Kérdésre válasz: Igen, érdemes jelentkezni, mit veszíthetsz? Legfeljebb nem téged vesznek fel, de ez akkor is benne van, ha jelentkezel.


Üdv:

A megmentőd

2022. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az álláshirdetésben szereplő minden pontnak megfelelsz, akkor túlképzett vagy.


Általában ha a követelmények 2/3át hozod, az a normális, de akár a felével is próbálkozz, hátha.

2022. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az IT álláshirdetéseket böngészve azon szoktam röhögni, hogy az a jelölt aki 100 százalékban megfelel a kiírásnak és PROFI szinten ismeri, használja a hirdetésben felsorolt összes(!) rendszert és programnyelvet szóval az ilyen ember a szilicium völgyben dolgozik 100x annyiért mint amennyit a piti magyar hirdető cég gondolt volna fizetni neki.
2022. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!