Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pályát válasszak ezek...

Milyen pályát válasszak ezek alapján szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kiemelkedően okos semmiben sem, úgy őszintén szólva. Nem vagyok hülye sem, de semmi extra sajnos.

Matek meg ehhez hasonló tárgyak semmiképpen nem jöhetnek szóba, külön tanárral is 2-re érettségiztem belőle. Inkább humán beállítottságúnak mondanám magam, bár a magyar irodalomtól falra másztam a suliban a jó jegy ellenére is. Olvasni szeretek, de a felesleges filozofálás nem az asztalom. Orvosi meg egyéb nagyobb volumenű területek (pl. ügyvéd, mérnök, állatorvos stb.) már nem jöhet szóba az idő miatt, meg amúgy sem az én képességeimnek lettek kitalálva.

Műszaki, IT-s beállítottságom sincs. A gazdasági összefüggéseket nem látom át. Van már egy gazdasági alapdiplomám egyébként, de rá kellett jönnöm, hogy nem az én asztalom ez sem. Hónapok óta nézegetem a felvit és a különböző Okj szerű képzéseket egyaránt, de mindig arra jutok, hogy nincs olyan, ami nekem való lenne. Ha mégis akad egy-egy elvétve, ami úgy érzem tetszene, abból viszont megélni biztosan nem lehet.

Amikből jobb vagyok az a művészeti vonal, rajz, festészet, van szépérzékem. Az idegennyelvek is érdekelnek, de ami munka kapható velük na az már nem. Nem szeretek sokat kommunikálni másokkal introvertáltként. Ez elég karcsú, szóval nem tudom mit kezdjek az életemmel, plusz a számlákat se ártana, ha kitudnám fizetni belőle, mert más nem fogja helyettem.

Nem tudom mi van velem, teljesen csődnek érzem a jelenlegi életemet és jövőképem sincs, csak egy munkahely, amit utálok és a rossz kedvem mellé.

28/n



2022. ápr. 27. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Egy jó (számítógépes) grafikus egész jól meg tud élni, és emberekkel sem kell sokat foglalkoznia.
2022. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!