Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit akarhatnak...

Szerintetek mit akarhatnak így bő másfél év után?

Figyelt kérdés

Volt egy cég ahova jelentkeztem, voltam interjún és sajnos nem feleltem meg nekik az elmondásuk szerint. Akkor is volt munkahelyem,most is van csak proffessionon fentmaradt az önéletrajzom. Természetesen nincs frissítve azóta semmi sem rajta. Ma hívott egy hres kollegina, hogy szeretnék,hogy bemenjek hozzájuk egy beszélgetésre. Mondom, hogy rendben van voltam már önöknél. Azt mondta, hogy látja a rendszerben a nevem és kérdezdte, hogy miert nem jött össze akkor az állás. Mondtam neki, hogy sajnos akkor nem rám esett a választás. Mondta, hogy semmi gond akkor is szeretnének beszélni velem. Egyeztettünk egy időpontot jövőhétre. A proffessionon látok náluk meghirdetett állásokat de egyik sem illik bele a képbe/nem illik össze az önéletrajzommal.

Mire számíthatok? Volt már valaki hasonló helyzetbeb? Köszönöm szépen.


2022. ápr. 28. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, esetleg megkérdezhetted volna, hogy milyen pozícióról lenne szó….🤦‍♀️
2022. ápr. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóban voltam. Kaptam egy udvarias emailt, hogy nem engem választottak, aztán pár hét múlva telefonon felhívtak, hogy menjek be. Mondom a csajnak, nem rég utasítottak el. Igen tudja, az tévedés volt. Elmentem, de nem tetszett a munka.
2022. ápr. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem találtak ember ezért lejjebb tették a mércét, vagy megnyilt egy olyan pozi amire jó lehetsz. Meg kell hallgatni őket ha szimpi volt a cég, aztán lehet gondolkozni.
2022. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jelentkeztem fuvarszervezőnek egy céghez, oda nem engem választottak. 1 évre rá felhívtak, hogy megüresedett egy raktárvezetői pozíció, nem is hirdetik, eszükbe jutottam, az érdekelne e. Azóta is itt dolgozok már 4 éve.
2022. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!