Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 25 év alattiak miért kapnak...

A 25 év alattiak miért kapnak több fizetést?

Figyelt kérdés
Nekik miért nem kell SZJA-t fizetni? Diákmunkánál én 26 éves vagyok de tudok még diákmunkázni és kicsit igazságtalan hogy ők jóval nagyobb fizetést kapnak és mindent nettóban mint az aki már elmult 25 éves és nem arra kell a pénz hogy elmehessen az ember belőle mondjuk a nyári fsztiválokra.
2022. ápr. 30. 12:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Kormányrendelet, szerintem is full igazságtalan. Kilóra megvették a butus fiatalokat.
2022. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%

Diákmunkásnál nem kapnak többet.

Nekik csak SZJA-t kell fizetni.

25 év alatti fiatalok esetében meg csak SZJA-t nem.


Úgyhogy pont a diákmunkás kap többet.

2022. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
#2, valamit benéztél
2022. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A 25 ev alatti diakmelos a teljes bruttoját megkapja.
2022. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Ez a nyári fesztiválos hülyeség nem kellett volna a végére. Tavaly még 25 voltál, tehát még emlékezned kell rá:

– vagy nem voltál fesztiválozós, és idegesített, hogy a korosztályodról mindenkinek a bulika jut eszébe,

– vagy te is az voltál, akkor meg nincs jogod elítélni a bulizókat.

2022. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Mert igy tamogatja az allam a palyakezdoket.
2022. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném, hogy van fiatal az országban, akit ezzel meg tudtak volna venni… eleve nem is egy érdemleges “segítségről” van szó, szinte semmi.
2022. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
#6 akkor szándékosan az egyetemre járóakat kiveszi belőle? bullshit.
2022. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%

26 évesen már alvállalkozni kéne 2-3 alkalmazottal nem diákmunkázni és itt sírni már bocsesz.


25 év alattiak azért kapnak kedvezényt, mert a munkaerőpiacon egyébként is palira vannak véve, alapból kevesebbet (törvényi minimumok) fizetnek nekik a munkáltatók a kevésbé szakértelmet kívánó munkákra, mert eleve úgy kalkulálnak, hogy még otthon lakik és majd tarsa el anyu apu.


Pont azért kap kedvezményt ezen a téren is ez a réteg, hogy majd ne üljön otthon még 30 évesen is a szülei nyakán, hanem tudjon boldogulni önálló életet kezdeni!

2022. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Igazságtalan az egész. Én full megértem azokat a munkáltatókat, akik behúzzák inkább a pénzt és a tapasztaltabb kollegáknak adják.
2022. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!