Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami általános “biztonsá...

Van valami általános “biztonsági” meló, ahonnan tényleg(!) szinte kizárt, hogy kirúgnak?

Figyelt kérdés
Két diplomám is van, de az egyikkel már két helyről is kitettek (1 és 3 hónap után, pedig hiányszakma - szociális terület), a másikkal nem vesznek fel sehova egyelőre (környezetvédelmi), valamint most egy kertészet vacillált, hogy meg akar-e tartani (egy hét próba után), ahova rajtam kívül szintén szinte senki nem jelentkezett; ezt pedig már megalázónak éreztem és én mondtam, hogy akkor hagyjuk is - kérdés: van-e olyan munka, ahol belefér néhány hiba (vagy az ki is van zárva)? Hiába vagyok “tanult” viszonylag, szinte minden önbizalmam elment, ahogy látom, mindenkit megbecsülnek a munkájáért, tőlem meg ott is szabadulnak, ahova más alig jelentkezik, pedig fiatal vagyok, fitt és jóindulatú… csak ezek szerint hiába akarok (és szeretek) dolgozni, nem felelek meg. 26/F

2022. máj. 2. 23:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mikor kérdeztem vagy szó volt róla, miért, olyan okokat mondtak, ami miatt mást is ki kellett volna tenni vagy 1-2 olyan hiba, ami nem volt “végzetes” vagy súlyos, pláne, hogy sose csináltam előtte igazán ezeket.
2022. máj. 2. 23:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kertész cégnél én is dolgoztam,5 hónapot.Nem kirúgtak én hagytam ott..olyan keveset fizettek.Valamit te nagyon nem csináltál jól,fiatalokat megtartani próbálják.. 25F
2022. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, nagy szégyennek élem meg az eddigieket. Mindhárom helyre kevés a jelentkező, kevés a fizu, a fiatal, erős férfi pedig nagy előnnyel indul. Kertésznél azt hibáztam, hogy egyszer nyitva hagytam a dobozos autó ajtaját induláskor, ők vették észre (van jogsim, de nagyon keveset vezettem, ezt tudták is - persze, nem mentség), egyszer az egyik helyszínen nem pakoltam be a fűkaszát, miután a főnök használta (aki egyébként jó fejnek mutatkozott végig) - nem mondta, hogy nem tette el, én meg csak a saját felszerelésemmel törődtem, de mondtam, vállalom a pénzügyi felelősséget, ha eltűnik (ez nem volt igazán reális). A fűnyírásra pedig egy helyről jött panasz, de első nap után és ellenőrizte is a kolléga. Szóval ezek, egy hét alatt, pedig igyekeztem és volt benne fizikailag nagyon kemény nap is. Már arra gondolok, hogy szépen elmegyek egy szalag mellé, bár nem azért tanultam és nem is egyezik az elveimmel, de úgy látszik, nem nagyon megy nekem más munka.
2022. máj. 3. 06:19
 4/17 A kérdező kommentje:
A szociális szférából pedig egyszer azzal, hogy nekem “pörgősebb” meló való (de igazából azt mondták, nem is kötelesek megindokolni), két évvel később a másikról pedig úgy, hogy nem tartottam néhány határidőt (sokan nem tartják, voltak horror késések is). Nem tudom…
2022. máj. 3. 06:28
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
A hullamosókat nem szokták csak úgy kirúgni!
2022. máj. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akár…
2022. máj. 3. 08:06
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Mindenbe bele tudsz jönni, vélhetően hamarabb, mint az átlag. Azokkal nem is jó nagyon erőltetni a dolgot, akik ennyi bizalmat nem szavaznak neked, meg fingjuk sincs, mi megy egy újonccal, pedig a tapasztalatanyaguk meglenne hozzá.
2022. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Tanulj meg programozni, próbálj meg a nyelvtudásoddal kezdeni valamit, vagy csinálj egy harmadik diplomát, mestert vagy nem tudom, vagy jelentkezz mesterre külföldre. Rengeteg lehetőség van igazából. Csak elég nehéz
2022. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy az ember úgymond "hiába" tanul, nincs biztonságban sohasem.
2022. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Én most programozni akarok elkezdeni. Azt mondják, akkor is jó skill, ha nem lesz belőled profi programozó, és a mai világban már mindenkinek tanítani kellene a sulikban.
2022. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!