Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állás lehetőségek...

Milyen állás lehetőségek vannak Szolnokon?

Figyelt kérdés
Sok oldalon nézegettem már, de legfőképp csak olyanokat találtam ami gyári vagy férfiakat keresnek. Én nő vagyok. Legfőképp irodai vagy szociális munka érdekel, mert ez irányába van végzettségem. Megköszönném ha írnátok munkahelyi lehetőséget Szolnokon. Linket is küldhettek.

2022. máj. 3. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Közmunka.
2022. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez igazán elszomorító, hogy három szakmával és egy érettségivel csak erre van lehetőség Szolnokon :(.
2022. máj. 3. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem sok. Én Szolnokról elvándorolt fiatal vagyok. Jól látod jellegét tekintve is nagyon kevés fajta munkalehetőség van a városban. Némi túlzással tényleg csak gyári munkásnak lehet elmenni.


A volt középiskolai osztálytársaim közül is kevesen maradtak Szolnokon. A legtöbben Pestre mennek, vagy még esetleg Szegedre, Debrecenbe, külföldre.

2022. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Nálad nem megy a profession.hu?
2022. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vasút nem érdekel?

Nézz körül a budapesti állások környékén iy, Szolnokról nem annyira gáz bejárni a nagyfaluba.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kunszentmártoni vagyok, de egyszer Szolnokra szeretnék felköltözni
2022. máj. 4. 08:47
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Bv-hez fegyveres biztonsági őrnek jönnek a nők is.


Interspar, Lidl, Penny, Rossman is hirdet folyamatosan, vendéglátósok is, dohányboltosok is, stb.

2022. máj. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 válaszoló: Én a Professiont nézem, és eddig nem nagyon láttam Szolnokon rossmann, penny és Lidl hirdetést.
2022. máj. 5. 08:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ők nem is ott hirdetnek.... Minden üzletben ki vannak téve a hirdetések plusz a honlapjaikon is sokszor.


De nyilván nehezebb is egy országos hirdetési portálon keresgélve találni lokális munkát, és arra panaszkondi, hogy nincs lehetőség


Mi év végén költözünk vissza, 2 hét alatt mindketten helyben el tudtunk helyezkedni.


[link]

2022. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen irodai munkára gondoltál?
2022. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!