Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő programfejlesztőként...

Kezdő programfejlesztőként mennyit pénzt kérhetek Budapesten? (nettó! )

Figyelt kérdés

- BSc alapképzési programtervező informatikus diplomával rendelkezek

- Nagyobb fejlesztői tapasztalatom nincs, de dolgoztam már egy kisebb 2-3 hónapos projekten az egyetemen, továbbá szakdolgozatom témája során is szoftverfejlesztéssel foglalkoztam, szerintem az alap készségeim teljesen rendben vannak.

- Nagyobb multinál szeretnék dolgozni, és tudom hogy ők jobban is fizetnek.



2016. máj. 28. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
150.000 netto
2016. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Na annál biztos többet.
2016. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
73%
2016. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
150-nél többet olyannak aki még annyit se képes leírni, hogy milyen nyelveket ismer? :) még azt is sokallom, bocsi.
2016. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt senki nem mondta, hogy fel is fogják venni ;) De azért junior programozó egy nettó 200-250-et minimum elkérhet.
2016. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

max egy multinál ha azért van valóban rendes alapozása, tudása.


Egy átlag magyar cégnél jó ha nettó 150-200-at megkap, azt se teljesen bejelentve persze.


azért junior és junior között is van különbség.

Pl egy okos és ügyes java-s kezdőért valszeg kapkodnának.

2016. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kónya Ágnes ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Az alábbi két honlap segítséget nyújt abban, hogy mennyi az átlagfizetés az adott területen (szakma tapasztalat, földrajzi régió, végzettség figyelembe vételével).


Csak válaszd ki a megfelelő feltételeket és kapsz egy kiindulási alapot a fizetésekkel kapcsolatban.

2016. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hááááát, én egy híresen rosszul fizető multinál vagyok gyakornok, de ha teljes munkaidőben dolgoznék diákként, még én is többet kapnék 150 nettónál. Haverom aki most kezdett 230 nettót kap nálunk. Szerintem ennél inkább csak több. Mondjuk ő is meg én is dolgozunk/dolgoztunk suli mellett.
2016. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!