Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mennyire számít jónak...

Ez mennyire számít jónak pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Nemrég diplomáztam és kezdtem el irodában dolgozni,kívancsi lennék ennyi idősen ki mennyiből él és hogy osztja be a pénzét.

Én 280nettót keresek+havi kb 30nettó szépkártya.

Albérletet nem kell fizetnem, mert a szüleimnek van pluszban wgy kis lakása (35nm), itt élek. Egy hónapban a rezsi 30ezer, kb 60at költök kajára és a szépkártya vendéglátásból szoktam finanszírozni az ebédemet (rendelem),tehát az nincs benne a 60ban. Sajnos inzulinrezisztenciám van,így a kaja nekem elég drága.

júniustól 10ezer lesz a bérlet(most még diákom van), 11ezer a kondibérlet, a többi szórakozás,ruha,stb.

Havi 50et tudok félretenni.

Nagyon siralmas?

23N



#munkahely #pénz #karrier #Kötlségvetés
2022. máj. 5. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Pont a lényeget nem írtad, hogy mégis milyen szak, így ennyi infóból ez alapvetően egy nagyon jó kezdő fizetés, ha nincs még semmi tapasztalatod. Miért lenne siralmas, mennyit akarsz pályakezdőként megkeresni? Félmilliót?
2022. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Irodában dolgozhatsz takarítóként és bankigazgatóként is.
2022. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ja, nagyon siralmas. Más a harmadát kapja.
2022. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Pályakezdőként ez bőven jó szerintem. Pár év alatt megmászod kicsit a ranglétrát és jobb lesz.
2022. máj. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
23 évesen egyedül élsz egy tehermentes ingatlanban amiért 0 Ft-ot kell fizetned havonta. Ez elég messze áll a siralmastól.
2022. máj. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Havi 120e-et költesz szórakozásra, mások ennyiből tartanak fenn 3-5 fős családokat, nem nevezném a helyzetedet siralmasnak.
2022. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kerdezo en is hasonlo fizetessel kezdtem,aztoa eltelt par ev es nem olyan sokat nott a fizum.A helyedben keresnek mellette mast is.Egyet tanulj meg soha nem fognak emelni a fizeteseden ne is vard! Kiveve,ha mondjuk valami elképesztően profi kommunikacios ember vagy aki mindenkivel nagyon joban van es esetleg felkinalnak egy masik pozit akkor emelhetnek. Amugy meg ne is almodj rola majd evente kapsz 1-2% inflaciso emelest. Ne is nagyon pattogj amugy feladatokert mert romma fognak terhelni es semmi kompenzacio…
2022. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Mit csinálsz az irodában?Takarítasz? Programozol? Házakat tervezel?
2022. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pénzügyi osztályon vagyok egy elég neves multinál.

Nem fizet annyira jól, de referanciának jó. 2 évet tervezek itt maradni, utána külföldre mennék mesterre és ott akarnék valami irodai munkát is.

Csak szerettem volna megtudni,hogy másnak is hasonló -e az én korosztályomban,nem hencegni akartam....

2022. máj. 6. 09:37
 10/15 A kérdező kommentje:
* És nemzetközi gazdálkodás szakot végeztem.
2022. máj. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!