Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magas szintű MS office...

A magas szintű MS office ismeret pontosan mit takar?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni, hogy a magas szintű MS office ismeret pontosan mit takar? (bank) Feltételezem olyan embert keresnek aki ebben dolgozik és nem csak tanfolyamokra járt.Letezik, hogy túloznak mert így szűrik a jelentkezőket? Hogyan tudnék egy közepes szintre eljutni az alapoktól, ha nem ebben dolgozom és ehhez tanfolyamokra kéne járni?

2022. máj. 7. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Excel VBA

.

2022. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz makrókat írni pl. excelbe, akkor már biztosan magas szintő az MSO tudásod.
2022. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
közepes szint szerintem: vlookup, hlookup, többszörösen összetett függvények, pivot, quick access toolbar és az átlagostól minimum 20%-kal kevesebb egér használat. A magas szint szerintem ott van, amit az első és a második is írt: VBA, Makro.
2022. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Létezik hogy egy bankba ilyen szintű tudás kell?
2022. máj. 7. 19:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre egy alap szintű tanf-ra mennék, gondolom azért sok idő amíg az ember legalább a kozepes szintig el tud jutni.
2022. máj. 7. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is megerősíteném amit előttem írtak.
2022. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bankban az alap függvények, formázások, pivot táblák es esetleg grafikonok szinte biztosan kellenek. Mondjuk egy korrekt pénzügyi kimutatáshoz, elemzéshez. Makrózás inkább hasznos plusz tudás, hogy ha az adott kimutatást napi-heti rendszerességgel kérik, tudd automatizálni.
2022. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. létezik. ugyanis ha ezeket nem tudod, egyrészt nagyon lassan fogsz dolgozni (nem tudod elvégezni a munkád), másrészt bizonyos kérdésekre nem fogod tudni a választ se. amúgy nem kell betojni, nem agysebészet, én is élesben tanultam meg mindent (egy előléptetés/áthelyezés után). 2 hét alatt be lehet vágni, fél év alatt meg rögzül készség szinten.
2022. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De gondolom te nem alap/felh-i szinten voltál. Nekem első körben egy tanfolyamra kell elmenni, hogy az alapok rögzüljenek.
2022. máj. 8. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!