Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felesleges lenne logisztikai...

Felesleges lenne logisztikai mérnök MSC diploma karrier szempontjából?

Figyelt kérdés

Már van 3 diplomám.Viszont még maradt sok állami félévem.

Van közgáz alap+mester és egy járműmérnöki.


Azért maradt sok félévem, mert a közgáz bsc fizetős volt.Az MSC már állami félévekből ment.A mérnökit meg a munkahelyemmel fizettettem ki.Persze, tanulmányi szerződésért cserébe.


Marad még jó pár állami félévem, amibe beleférne egy MSC.Még egy gazdaságit felesleges.

Gépészmérnöki nem érdemes.Villamosmérnökhöz, mechatronikához meg kevésnek érzem magam.A logisztika viszont érdekelne.



Munkahely szempontjából.Több területen is dolgoztam.

Anyaggazdálkodással,diszpozícióval kezdtem, utána voltam gyártási költségkoordináción , most viszont fejlesztésen, azon belül szimuláción dolgozom.

Viszont, a cég maga ugyanaz.


ápr. 27. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Helyette vagy egy pénzügy mestert végezz el, vagy egy üzleti adatanalitikát, vagy valami IT-sat ha találsz (big data, MIS stb.).
ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!