Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz lenne egyszerre rengeteg...

Gáz lenne egyszerre rengeteg munkahelyre beadni a jelentkezésem?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak 1 helyre jelentkeztem, és reménykedtem, de sose jött össze. Így azt csinálnám, hogy kiszórnám 20-30 helyre a jelentkezésem, olyanokra is amelyeknél nem felelek meg 100%-osan. A nagy számok alapján jobban megérné? A fele úgy se fog visszajelezni, interjúra, meg úgyis csak pár darabra hívnak majd be.

2022. máj. 10. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Naponta kell ennyi helyre jelentkezni. Nekem így lett uj munkám 2,5 hónap alatt. Amikor már elkezdtem interjúzni volt, h napi 2-3 is, akkor már nem tudtam napo szinten ennyire jelentkezni értelemszerűen, mert nem volt időm. De akkor is megvolt a napi 5 jelentkezés.

Csak még mielőtt jönnek okosok: diplomán van, kizárólag olyan állásra jelentkeztem, ahol elvárás volt. Ja és persze Budapest.

2022. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gaz? igy mukodik a vilag...
2022. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén csináltad eddig és beadom mindenhova ami megtetszik, és 20-ból behívnak mondjuk 2 helyre. Ki kell, hogy mondjam, ha nem sormunkákat hajkurászol, nagyon nehéz elhelyezkedni.
2022. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, mindenre érdemes jelentkezni ami szóba jöhet
2022. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a következő 5000 évben nem akarsz dolgozni, akkor pont jó az eddigi módszered.
2022. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A cégekhez is bemegy többszáz jelentkezés, ők sem 1db jelentkezőt várnak és reménykednek, hogy ő lesz az igazi.


Amúgy állásajálnlat előtt, míg a HRrel beszélsz fizetés igényről, a legjobb dolog ha az elején tudatod velük, hogy már vannak más ajánlataid. Így ha tényleg igényt tartanak rá, nagyon hamar fognak reagálni és jobb ajánlatot is adnak majd.


Persze ez csak akkor működik ha tényleg vannak ajánlataid és nem érdekel, hogy felvesznek-e az adott céghez, meg ha nekik tényleg kellesz.


Meg ezt nem lehet eljátszani pl: Aldi eladói munkánál. :D

2022. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem sormunkákat hajkurászol, nagyon nehéz elhelyezkedni"


Még akkor is.

2022. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is így kellett volna csinálni, te lényegében a sült galambra vártál.
2022. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!