Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyibe kerül az, hogy...

Xena_fan kérdése:

Mennyibe kerül az, hogy egyéni vállalkozó legyek?

Figyelt kérdés
Szakképzett vagyok, mégis szórakoznak velem, nem tudok elhelyezkedni, mert hiába minden, regisztrált álláskereső is vagyok és nem érek vele semmit, csak pecséteket gyűjtögetek, de hiába, mert úgysem lesz semmi, nagyon nehéz a 21. században jól állni anyagilag és tényleg csak azoknak lehet, akiknek ismerősük van aki által sikerül nekik elhelyezkedni, így velük senki nem szórakozik, ha diplomás, ha szakképzett. És én azért szeretnék egyéni vállalkozó lenni, hogy ne lehessen szórakozni velem!

#siker #karrier #elhelyezkedés #egyéni-vállalkozó
2022. máj. 13. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag ötezer és ötvenmillió közt bármi lehet, attól függően, hogy mit szeretnél csinálno, mik állnak rendelkezésre hozzá, etc.
2022. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Te inkább ne legyél egyéni vállalkozó...
2022. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyéni vállalkozót akkor kell kiváltani, ha van célod vele, azt nem értem miként nem fognak tudni szórakozni veled csak azért, mert katás lettél?
2022. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Mire van képesítésed? Annak milyen eszköz szükséglete van, abból neked mid van(ha nincs a kezdeti időben tudod e folyamatosan kölcsönözni, hogy a munkád végezni tudd, és az a te költséged, ki tudod e hozni)

Kell e biztosítást kötnöd a munkád miatt, kell e engedélyeket beszerezni, hogy dolgozhass.

Nem elrugaszkodva, reális bevétel, annak megfelelő adózási forma megválasztása.

Maga a két gomb megnyomása, hogy a vállalkozás elinduljon ingyenes, de az az utolsó mozzanat.

Aki ennyire kényszerből vállalkozik, az előbb utóbb rosszabbul jön ki, mert fel se fogja, hogy H-V 0-24egy vállalkozás működtetés, és nem rózsaszín csillámpóni lesz az élet.

(és szerinted a vállalkozók nem úgy működnek, hogy valakinek a valakije, ha szerinted az egyszerű melosok is csak így jutnak jó pozihoz?)

2022. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az, hogy Te ilyen "szórakoztató" vagy, az nem ezen fog múlni.
2022. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezen gondolkozol, javaslom hogy menj el egy könyvelőhöz, ő tud segíteni.
2022. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
elso havi kataval konyvelovel mindennel egyutt 100.000-forintbol el lehet inditani egy katas egyeni vallalkozast. Ha masod allasba csinalod akkor 50000-bol is kijon
2022. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, az ilyen válaszoknak mi értelme van? :(
2022. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vállalkozó vagyok, és én is azért lettem mert ba..nak válaszolni a cégek az állás jelentkezésekre, csak akkor nem értem minek hirdetik? Na mindegy. Ha van egy jó szakmád vagy olyan amihez értesz, kinézel egy tevékenységi kört ami ehhez kapcsolodik ilyen TEÁOR Szám. majd felkeresel egy könyvelőt aki segit neked ügyfélkapun keresztül elinditiani kezdetben elég egy KATÁS vállalkozás is. Ennek van egy dija havi 50 ezer Ft és nem lépheti át a vállalkozó az éves 12 milliót forintot. Illetve van egy könyvelő dij és minden hónapban meg egyszeri éves kamarai tagság dij és stb. Nem vészes. A lényeg az hogy ha van bevételed, ha nincs akkor is minimum havi 50 ezer forintnak meg kell lenni mert annyit minden hónapban fizetni kell. Ami nehéz a vállalkozásban ha szolgáltatást akarsz csinálni az ügyfelek vagy megrendelők megtalálása keresése. Ezt nagyon nehéz kiépiteni de nem lehetetlen. Nekem sajnos ugy sikerült hogy felvettem hitelt marketing költségekre különben semmi megrendelésem nem lett volna.
2022. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!