Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erdélyiek! Erdélyben és a...

Erdélyiek! Erdélyben és a Partiumban már valóban megközelítették a fizetések az anyaországi nettó átlagbéreket? Cikk link alább.

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez (részben, vagy teljes egészben) igaz, akkor ezek alapján már lassan mindenki lehagy minket?


"Mi megyünk hozzátok dolgozni? :)"



2022. máj. 13. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok erdélyi de itt átlagbérről van szó. Magyar atlagbert torzítja a NER és a tűzkozeli milliárdosok. Magyar igazi atlagbert rosszabb mint amit kimutatnak.
2022. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor értelemszerűen a torzítás MENTES béreket nézzük innentől (a magyart tudom, az nettó 150-200 körüli/közötti, az Erdélyben, Partiumban fizetett béreknek nem tudom mennyi a valódi, szépítés MENTES nettója).


De ha a két ferdített adat ennyire közelít egymáshoz, akkor - szerintem - a szépítés mentes változataik is hasonlóak lehetnek. Vagyis a kérdés továbbra is:


"Erdélyben és a Partiumban már valóban megközelítették a fizetések az anyaországi nettó átlagbéreket?"


A végén még: "mi megyünk hozzátok dolgozni? :)"

2022. máj. 13. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Itban erdelyben vasarhelyen jobban fizetnek mint budapesten. Sokkal kissebb az ado amit az informatikusok utan kell fizetni
2022. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!