Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki alacsony azt tényleg...

Aki alacsony azt tényleg kisebb eséllyel veszik fel munkahelyre vagy léptetik elő?

Figyelt kérdés
Mert úgy gondolják tudat alatt is, hogy az illető ügyetlenebb, butább, rosszabb, mint ha magasabb lenne?

2022. máj. 21. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez hülyeség
2022. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2022. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2022. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kosárlabda játékosnak igen. 😁
2022. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:
44%

Főnököm 1 fejjel kisebb mint én.

Mondjuk mire annyi idős leszek mint ő, sokkal előrébb akarok járni, tehát lehet benne valami.


De mondjuk bennem egyébként is van egy vezető ösztön. Kollégám magasabb mint én, és rosszabb pozícióban van

2022. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahol a fizikai erő a legfontosabb és az illető nem egy ránézésre is izmos, keménykötésű valaki, oda esélyes, hogy igen.

Szellemi munkáknál nem vettem észre, hogy ez bármit számítana, amennyiben értelmes, magabiztos kisugárzása van az illetőnek.

2022. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!