Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri állást váltani?

Megéri állást váltani?

Figyelt kérdés
Most hagyom el az ápolói szakmát. 6 éven át láttam mi folyik ott! Elegem lett az utolsó helyen. Rendőr szeretnék lenni, ugyan annyit keres, sőt kissé többet és most töltöttem ki a teszteket (jó eredményekkel). Az utolsó helyemen kollektív kimarás volt, azt hittem az ápoló egy nemes munka, de ezek után nagyon megcsömörlöttem, mindig jól végeztem a feladatomat, titoktartással és tisztelettel. Megbántam azt a 6 évet, amit ebben a hálátlan szakmában tapasztaltam és láttam. Nem írnék a kollegákról és mit művelt az egyik bunkó az ismerősömmel: ápoló létére ilyet mondott "az anyja megfog halni", ha nekem mondta volta én jól pofáb csapom! Ez volt az utolsó csepp. Mindig úgy tanítottak ez az orvos feladata, de ez embertelen volt, a szakmám mélypontja volt az utolsó év. Ráadásul, ahol voltam nem tudtam a szakmámat normálisan végezni, hiába dolgoztam sok éven át osztályon pl az utolsó helyen nem vehettem vért, vagy nem katéterezhettem, mert "nem értek hozzá" minősítést adtak, holott a mostani helyem előtt 5 évig hibátlanul végeztem a munkámat.
2022. máj. 21. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Neked kell tudni, hiába írunk mi ide akármit.

Tedd m érlegre a két (három, négy...) állást, mi benne a jó és mi a kedvezőtlen (esetleg rossz). Aztán dönts, de ne átkozd magad, ha mégsem válik be, hiszen az abban a helyzetben a legjobbat válaszoltad. Ne siránkozz, ha nem jön be!

2022. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Én ápolónak tanultam, hálisten 11-be otthagytam a sulit és nem dolgoztam ebbe a szennybe.


Ha nem érzed magad jól benne jobban jársz, ha váltasz

2022. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!