Van ilyen munka?

Figyelt kérdés

Szolnokiak figyelem!


Szolnokon van olyan munka lehetőség, ahol nettóban 200.000 felül lehet keresni? Van érettségim, szociális végzettségem (kettő van, OKJ) és turisztika szakmám van. Néztem álláshirdetéseket, ott a legtöbb helyre jelentkeztem már, azért írtam ki ezt a kérdést, hátha tudtok olyan állást írni ami nincs meghirdetve csak az üzletben tették ki.



2022. máj. 25. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki belekötni: 200.000 Ft felül lehet keresni?


Tapasztalataim: gyakorlaton szállodában voltam, szállodai feladatokat láttam el, diákmunkán múzeumba voltam ahol leltároztam a számítógépbe és most 11 hónapja családsegítőbe dolgozom, ahol irodai munkát végzek.

2022. máj. 25. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:
A Lidl üzletekben bruttó 366 000 ft is megvan, amiből nettón biztos 200 000 ft felett lennél.
2022. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ott eléggé kikészíti az embert a munka, mert pörgős meg stb de ha hozzászoksz és jó a csapat, 300 000 forintot is megkeresel egy hónapban
2022. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!