Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikus vállalkozó nem keres...

Grafikus vállalkozó nem keres meg havi 800.000 Ft-ot?

Figyelt kérdés

Egy grafikus ismerősöm aki már majdnem 20 éve csinálja egyéni vállalkozóként, és nemzetközi cégeknek is dolgozik: olyanokat láttam a portfóliójában mint Tesco, Nestlé, Nike stb.


És egyszer mondja hogy weboldal designt már régen nem tervez mert sablonból gyártanak inkább mert egyedileg már nem lehet találni fejlesztőt mert nem éri meg nekik olyan jó a fizetésük, nettó 800.000.


És mondja hogy "hát én se idegeskednék ha 800 ezret keresnék havonta".


Én megdöbbentem hogy ilyen referenciákkal és ügyfelekkel nem keres grafikusként havi nettó 800 ezret??? közel 20 év tapasztalattal.



2022. máj. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint O nem keresi meg
2022. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez a grafikus vállalkozó nem keres annyit. De ehhez miért kell kérdést kiírni?
2022. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Melyik ez a grafikus?
2022. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezek szerint nem.
2022. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok vállalkozó keveset keres csak nem szokták híresztelni.
2022. máj. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért van a felhaborodas a kata törvény miatt is, mert sok katás egyáltalán nem keresett 1 millát havonta. Nekem pl havi 300-320 körül mozog a bevételem, amiből rendben elvoltam. Most a kata mizéria miatt kihatralt és "becsődölt" néhány ügyfelem, így ebben a hónapban 100 000re csökkent a bevétel, de szerencsére azért sikerült új ügyfeleket szereznem a következő hónapra, így a 300 at megint elérem. És hogy miért ilyen kevés? Kivitelező vagyok, nem grafikus, de kreatív szakmás és van egy kapacitásplafon, amit nem lehet átugrani,ha valaki minőségi munkát végez. (ergo nem osszecsapom, nem ledarálom, nem "jóvanazúgy")
2022. júl. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!