Melyiket valasszam?

Figyelt kérdés

Udv!


Dontest kell hozzak abban, hogy milyen iranyba tereljem a 8 eve tarto grafikai tanulmanyaimat. Csinaljak egyeni vallalkozast, hogy az megeri-e Magyarorszagon, vagy menjek el grafikai studioba dolgozni? Nyugatrol vannak megrendeloim mar tobb eve, kulfoldon raktaroskent dolgozom es a szabadidomben dolgozom szemitogepen. Szeretnek teljes munkaidoben foglalkozni ezzel, de nem tudom, hogy Magyarorszagon mi a kereslet es mik a lehetosegek, mire erdemes vallalkozni, ha erdemes-e egyaltalan, vagy legyek alkalmazott?



2017. febr. 18. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"kulfoldon raktaroskent dolgozom"

"Magyarorszagon ... mire erdemes vallalkozni, ha erdemes-e egyaltalan, vagy legyek alkalmazott?"


Jól értem, haza/Magyarországra akarsz költözni?

Magyarországon mire érdemes vállalkozni? Jelenleg semmire... jó, persze ez így kisarkított, meg nem tudom, mennyi megrendelésed van, mennyit fizet, de jó ha tudod: főállású vállalkozóként a MINIMUM adó havi 50 ezer ft az első perctől fogva - ha van megrendelésed, ha nincs.

Alkalmazott? Raktárosként megkereshetsz kb. nettó 120-140 ezer ft-ot - ha nincs itthon ingyenes lakhatásod, akkor ennek a nagy része elmegy albérletre+ rezsire - a maradékból meg nyomoroghatsz.


Végkövetkeztetés - ha jót akarsz magadnak, nem költözöl haza... még nem...

2017. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!