Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Br. 560 ezerből meglehet élni...

Br. 560 ezerből meglehet élni kényelmesen Budapesten?

Figyelt kérdés

Tervezem a költözést Bp-re mert a jelenlegi lakhelyemen semmi lehetőség nincs, Br. 600-ra egy ilyen ajánlatot kaptam. Ez ugye kb így netto 370-re jönne ki.

Egyedül egy kis albérletbe, ki lehet ebből a fizetésből jönni úgy, hogy ne napról napra legyek mert azért fölösleges felköltözni?

Nagyon semmi komoly igényem, káros szenvedéélyem sincs ilyenekre nem költök.



2022. máj. 29. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is egy ilyen ajánlatot fogadtam el. Szerintem ez már jó fizetésnek számít.
2022. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Az igényeidtől függ. Megtakaríani, befektetni nem sok marad, de "átlagos" fogyasztás mellett amiatt se kell aggódnod, hogy nem a 10 Ft-tal olcsóbb tejet vetted meg a boltban.
2022. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudod, hogy most mennyit költesz egy hónapban.

Bp-en is kb ugyanannyiba kerül minden, az albérletet leszámítva.

Ha kijössz havi 150-200-ból, akkor elég a 370.

Bp-re költözésben az a jó, hogy lehet, hogy 2 év múlva tudsz váltani és keresel 50ezerrel többet. Aztt könnyebben meg fogod tudni lépni, mintha ezt most nem vállalod be.

2022. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Hát figyelj, el lehet éldegélni ennyiből, de előre nem fogsz jutni. Nem fogsz tudni komoly megtakarítást képezni ennyiből.
2022. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Havi szinten nem kell nélkülöznöd,minden szükségest ki tudsz fizetni,nem is kell pl a legolcsóbb kajákból guberálni,egy korrekt életszínvonalat fent lehet tartani.Nagyobb beruházásra viszont elég lassan fog jönni a pénz pl saját ingatlanra,faszább autóra,nyaralásra.
2022. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen fizetéssel pár év után lakást vettem. (Persze hitelre, de arra akartam utalni, hogy ennyiből már simán kijössz egyedül is, ha meg van egy párod hasonló fizetéssel, akkor neg kifejezetten jól élsz.)
2022. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!