Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Siófokon mely cégek keresnek...

Siófokon mely cégek keresnek betanított fizikai munkás pozícióba munkavállalókat?

Figyelt kérdés

Székesfehérváron találtam egy álláshirdetést az egyik villanyoszlopra fölragasztva, amin egy bizonyos siófoki betanított fizikai munkás pozícióba keresnek munkavállalókat, ahova szállást biztosítanak és 2 hetente van kifizetés.

Az a bajom, hogy csak egy 70-es telefonszám volt megadva, cégnév és bármi érdemi adat nuku. A Google keresővel rákerestem a telefonszámra, hátha megtalálom a munkavállalókat kereső cég weboldalát vagy valamelyik álláshirdetést, amiből kiderülne a cég neve, de semmi érdemit nem talált a Google.


Valaki esetleg tudna-e segíteni? Nem akarok vaktába állást keresni, például abban, hogy mely cégek keresnek munkavállalókat a fentebbi pozícióba és feltételekkel Siófokon.



#cég #állás #munka #Siófok #betanított fizikai munka
2022. máj. 29. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
De miért nem hívod fel és kérdezed meg? Mi vesztenivalód van?
2022. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1: Tudod, vannak akik szeretnek informálódni egy adott cégről mielőtt beadnák a jelentkezésüket. Telefonon keresztül nincs idő átgondolni az állást és a cég hátterét.


Egyáltalán miért nem képesek a Fejér megyén kívüli cégek normálisan kiírni hirdetést, névvel és megfelelő adatokkal? Mi veszteni valójuk van vele? Itt Fejér megyében legalábbis szokás normális álláshirdetést írni.

2022. máj. 29. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem is azt mondtam, hogy jelentkezz, hanem hogy hívd fel őket és érdeklődj. Az nem ugyanaz.
2022. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: De ha felhívom őket, akkor az felér egy jelentkezéssel.
2022. máj. 29. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nem azt kell mondani, hogy jelentkezel, hanem hogy érdeklődsz a meghirdetett állással kapcsolatban. Szerinted miből áll meghallgatni őket, aztán azt mondani, hogy köszönöm, de nekem ez nem felel meg, viszhall?
2022. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5: Sokkal fárasztóbb. Szöveget többször át tudok olvasni, meg tudom rágni minden egyes információt. Ha telefonban gyorsan ledarálják az információkat, akkor a) felét nem értem, mert rossz szokott lenni a vétel b) ha valami információt újra akarok hallani, mert elsőre nem tudtam értelmezni, akkor kínos visszakérdezni, hogy legyen szíves elmondani ezt+azt újra (amit egy szöveges hirdetéssel nem kell megcsináljak).


Amúgy a kérdésre tudja-e valaki a választ, hogy Siófokon mely cégek keresnek betanított fizikai munkásokat?:D

2022. máj. 29. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Aha. Amúgy szívesen.
2022. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!