Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki programozók...

Van itt olyan, aki programozóként külföldi cégnek dolgozik home office-ban?

Figyelt kérdés
És persze külföldi fizetésért. Mennyi idő volt ezt elérni.
2022. máj. 30. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, van, 6 ev tapasztalatom van, amikor elhataroztam ra 2 honapra meg is volt mar a szerzodes kulfoldi ceggel. Linkedinen kerestem az allasokat.


Van olyan munkatarsam aki szinten magyar neki ha jol emlekszem 3 ev fejlesztoi tudasa van, masik kollegam meg akit utanam vettek fel neki 2 ev tapasztalata van.


Mint ebben is, a budapesti piacon is, sok ceg, sok kulonbozo poziciora keres embert. Annyi a lenyeg h egybol ugy keresd a pozit h contractor, vagy full remote.


A fizurol meg annyit hogy a full remote contractor pozik kicsit az adott orszag piaci arai alatt szoktak mozogni. En meg nem lattam eves 120.000 dollar feletti fizut ilyen poziba, de mondjuk nincs is sok ismerosom aki igy dolgozik.

2022. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm dolgozik, egyből diploma után felvették (bár ő tavaly végzett, már bőven covid volt)

fizu elég jó, 51k euró/év

2022. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"A fizurol meg annyit hogy a full remote contractor pozik kicsit az adott orszag piaci arai alatt szoktak mozogni"


Kicsit? :) Jellemzoen a toredeke szokott lenni. A legtobb contractor meg RSU-t sem kap, ami a kompenzacio legnagyobb resze a komolyabb tech cegeknel.

2022. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

120.000 dollár/év = 43.762.740 ft/év ----- 3.646.895 ft/ hó

51.000 euró/év = 20.021.585 ft/év ---- 1.668.465 ft/hó


Kiszámoltam, a dolláros állás sokkal jobban megéri.

Engem érdekelne, tudnál linket adni?

2022. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
3 ez mar megint ceg fuggo. A nagy cegeknel adnak a contractoroknak is, jellemzoen az a mondas hogy a contractorok ugyanolyan alkalmazottak mint mindenki mas csak mivel nincs az adott orszagban szekhely ezert nem alkalmazzak oket. En pld sose mennek el olyan ceghez contractorkent dolgozni ahol ez nincs meg, jelenlegi cegnel ez boven teljesul. Persze mindenki mas, es mindenki maganak donti el hogy a vonalat hol huzza meg.
2022. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nahát, kaptam konkrét és hasznos információkat, erre aztán igazán nem számítottam :D Köszi!


Lehet hülye kérdés, de hogyha ennyire fasza, akkor hogy-hogy nem minden itthoni programozó ilyen pozícióban akar elhelyezkedni? Vagy amint lehet, erre törekszenek?

2022. máj. 30. 11:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

4es, ebbol lejon ~25% ado... linkedin.com

ha meg referalt szeretnel hozzank akkor ird le h mivel foglalkoztal es megmondom ha van nalunk pozi, ceg nevet nem fogok mondani :) az nem publikus

2022. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

6os, mert ceget kell alapitani...


Az osszes baratomnak mondtam mar, ritka aki mer ugymond valtani az ismeretlenbe. Vagy jol vannak ott ahol vannak, vagy a covid, vagy a mostani haboru vagy a ceg-konyveles bonyolult vagy miegymas kifogast talalnak ki...


Pedig boven itteni felso vezetoi fizeteseket osztogatnak kulfoldon olyan pozikba amiket siman meg lehet csinalni...

2022. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

6!


A legtöbb programozó lusta és nem változtat az bevált rutinon. Van olyan ismerős, aki br.840 kap, 7 év tapasztalattal, C# ban.

2022. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Értem! Még azt szeretném kérdezni, hogy ez mennyire hajtós? Hagyja élni az embert azért? Mármint értem, hogy lusták, de csak céget alapítani lusták, vagy jóval többet kell dolgozni is ezesetben?
2022. máj. 30. 11:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!