Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szlovákiában is vannak diákszö...

Szlovákiában is vannak diákszövetkezetek? Magyarok számára? ; lent jobban kifejtem

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párom IT szakon van egyetemen, viszont Felvidéken él.

Diákmunkát keres, de náluk nem úgy van a rendszer ahogy nálunk. Nincsenek szövetkezetek, stb. Professionon próbáltam neki segíteni, de semmit sem találtam. Ötletek, hol tudna keresgélni? Dsz mellett lakik. B2-es angol vizsgája van és szlovák.



2022. jún. 6. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalmas munkára, értsd utolsó éves, akkor egyébként is van gyakorlata. Ha nem, akkor tanuljon vagy csináljon hobbi projekteket. Juniorként azért IT területen se egyszerű elhelyezkedni. Ez nem az az idő, amikor melóznia kell, most be kell fektetni a jövőjébe, mert IT területen a papír semmit nem ér mindenki a tapasztalatot nézi.
2022. jún. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tud tapasztalatot szerezni, mivel nem talál munkát. Másodéves.
2022. jún. 6. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Keressen a neten Trainee programokat nagy neves IT cégeknél, esetleg más befutott nagy cégeknél. Amiket kapásbol tudnék ajánlani, ahol valoszinu h van IT trainee program: Henkel, Lenovo, IBM, DELL, HP, LIDL, Telekom, big4 konyvizsgálo cégek, másodvonalas audit cégek. Nyisson magának LinkedIn profilt. Tegye fel a profesia-ra az életrajzát, hogy brigád munkát keres. Már bocsánat, de ne nevettes, hogy IT szektorban nem talál Szlovákiában munkát. Erosen munkaero hiány van, és minden segítségnek orulnek a cégek. Profesia és linkedin ha felteszi CV-t, biztos vagyok benne, hogy 2 héten belul 5 ajánlatot fog kapni.
2022. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Professionon fenn van, de Dszhez közel nem talál munkát. (Mo-n igen, ed neki ott uyge nem jó)
2022. jún. 6. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát DSen nehéz találni IT munkát brigád szinten. De ez mindenhol a világon így van, hogy a fejlett technologiai ipar csak a nagyvárosokban mukodik. A helyi kisvárosokban sajnos nem nagyon van ilyenre lehetoség. Ott marad a lokális, hamarabb fizikai brigád munka mellékesnek.
2022. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!