Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszerészként mennyit...

Gyógyszerészként mennyit kerestek és hol dolgoztok?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyógyszerésznek tanulni és érdekelne a fizetések :) Hol dolgoztok? Mennyit kerestek?Mennyire stresszes a munka? Szóval minden jöhet ^^ Illetve korházban általában mennyi gyógyszerész dolgozik?

2022. jún. 8. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Azt nem tudom h mennyit keresnek, de nem sokat.Te mennyit fizetnel valakinek, hogy kiadja a csomag koptetot a patikaban? Sima eladok mint a sarki boltban, csak nagyra vannak magukkal, hogy diplomajuk van.
2022. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Téves gondolatok, nagyon tévesek..
2022. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem gondolnám, hogy összelehet hasonlítani egy bolti eladóval,hiszen itt olyan szerekről van szó, ami könnyen gyógyszerből méreg lehet a helytelen szedések és kölcsönhatások miatt..
2022. jún. 9. 15:52
 4/8 xp ali ***** válasza:
74%
Tényleg úgy keresnek, és úgy kezelik őket a patika tulajok, mint egy jobb fizetésű eladót. Legalábbis akiket ismerek. Sokan inkább üzletkötőnek állnak vmelyik gyógyszergyárnál.
2022. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Gyógyszeriparban dolgozom egy multinál, Senior CRA pozicióban. A stressz kezelhető, de sok munka van. Fizu jelenleg br. 1,2M körül+ kocsi+teló+külöböző cafeteria és más juttatások.

Elég sok gyógyszerész végzettségű kolléga dolgozik a gyógyszeriparban.

2022. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
1-es válaszoló nagyon el van tévedve... Nem szeretnéd te, hogy egy bolti eladó adja ki a gyógyszereid. Te annyit látsz, hogy kiadják a gyógyszert, de 5 év kőkemény tanulás és hatalmas tudás áll mögöttük
2022. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Iparban dolgozom, 430ezer a nettom, havi 7-8 ejszakai patikai ugyelettel kiegeszitve +280ezer.
2023. jan. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy rendbe tegyük, egy helyettes gyógyszerész ma még tud keresni kettő millió forintot havonta kézhez, mert ki tud számlázni havi 3 milliót is nyáron. 2 milliót télen is.


A hallgatók már egy évvel a vegzesuk előtt elhelyezkedhetnek, ha akarnak (én úgy helyezkedtem el már egy évvel a végzésem előtt, hogy az utolsó féléves szakmai gyakorlatom idejére beköltözhettem a szolgálati lakásba), mert féltek tőle, hogy ha nem kötnek le minél előbb, akkor mások levadásznak maguknak. Egy hét alatt tudnék magamnak jó munkát találni bármelyik városban félmillió nettó felett. De nyilván a 7-800 nettó a cél.


Ha pedig valaki helyettesíteni akar, arra is van lehetőség egy évnyi tapasztalattal, és bőven meg lehet keresni nettó kettő milliót vele nyáron, mert 13 ezer forintos órabéreket is tudnak számlázni. Télen pedig kb 8 ezret. Óránként. És folyamatosan csörög a telefon mert a gyógyszertár vezetőknek is el kell menni nyaralni. Szóval... Sok ember él tévedésben Magyarországon, mivel 2006-ban alaposan legyalulták a hivatás megbecsültségét de szerencsére ez ismét változni fog amikor a kompetenciákat nyugati példa alapján fokozatosan bővítik. Ja...és persze senki nem tudja, hogy labor van egy patikában.


Summa summarum, amit írtam az a realitás, egyébként nagyon sokan tisztában vannak vele (a csendes többség), sokan viszont nem, én is csak röhögök ha valaki bejön és eladóként kezel, hogy szerintem egy helyettesített napon a havi bére felét is elviszem. (Ügyelet 50 ezer plusz egy szerencsés nap 130).

2023. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!