Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orvosként vagy gyógyszerészkén...

Orvosként vagy gyógyszerészként lehetnék később politikus?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Akár gázszerelőként is.
2016. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
autószerelő is lehet
2016. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Kár azért az egyetem lépcsőit koptatnod, hogy orvos, vagy gyógyszerész legyél, ha utána politikus akarsz lenni. Akkor tanulj inkább államigazgatást, jogot, esetleg közgazdaságtant.

De mint előttem már írta egy válaszadó, gázszerelőből is lehet politikus. Főleg, ha felcsúti.

2016. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
SZÉLHÁMOSKÉNT
2016. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy. De ha úgy teszed fel a kérdést, hogy tisztességes, bátor, nem megvehető, hazánkért tenni akaró emberként lehetnél-e politikus, akkor: Igen. legyél, bár nagyon nehéz dolgod lesz. Minden más esetben: Ne legyél!
2016. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Sok orvos és gyógyszerész politikus van. De szerintem ha ezeket a pályákat, vagyis inkább hivatásokat választanád, akkor én azt javaslom, hogy először szerezz jó sok gyakorlatot benne, és utána nagyon jó szakpolitikusként tudnál érvényesülni. A szakpolitikusokból kevés van, míg politikusból túl sok. :)
2016. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a tanulmányok és a politikai pálya között.
2016. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!