Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miből van embereknek pénzük...

Miből van embereknek pénzük házat venni?

Figyelt kérdés

Nezegetem az eladó ingatlanokat, és abszolút nem luxus házak icipici kerttel is olyan horror áron mennek.... És közben korombeli, huszonéves fiatalokat látok bennük. Egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy tud valaki megvenni ilyen 100 milliós ingatlanokat, vagy hogyan kéne hozzáállnom.. viszonyításképp... Ha havi fél millió forintot tudnék félretenni, akkor 20 év mulva lehetne házam hitel nelkul. Hitelt meg nem kapnék akkora összegben, mint amekkora egy házhoz kell. Nagyon el vagyok keseredve. Ugyanez a helyzet a lakasokkal is. Valasztottam egy szakmát, és abból az albérletet sem fogom tudni fizetni diploma után, elhelyezkedni pedig csak egyetemvarosban. ( A negy orvosihoz kotve...)


Választanék én szívesen mas szakmát, de fogalmam sincs, hogy mi az a terület, ahol keresnék is annyit idővel, hogy esélyem legyen saját otthonra?


Valamit egyértelműen rosszul csinálok, de sírni tudnék ha belegondolok hogy nyugdijas lennek, mire nem az alberleti díj miatt kellene aggodnom havonta , es addig is ki sem mozdulhatnek a varoshataron tulra,HA tobbszazezret tudnek felrerakni is...


2022. jún. 12. 00:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
IT
2022. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom feltűnt-e, de nem mindenki lakik 100 milliós ingatlanban. Te nem engedheted ezt meg magadnak, más meg igen. Nincs ezzel gond, ne legyél elkeseredve.
2022. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Öröklés + házasodás, meg sok spórolás.


Azért amúgy sokan többet keresnek mint 500 ezer (nettó) meg rengetegen örökölnek 20-50 milliót vagy többet, plusz kapnak családi segítséget, így azért bőven kijön rengeteg embernek.


Szóval szerintem akár 500 ezres vagy annál kisebb fizetéssel is kijöhet valakinek a 100 milliós lakás/ház.


Az a 0.ról árva ként vagy úgy hogy a családja semmit sem segít és még nem is talál párt, akivel összeadódik a fizetésük ... igen ... az picit reménytelen helyet ... még ha k--va sokat is keresel.

2022. jún. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
A héten nem volt még ilyen kérdés, így vasárnapra azért csak elő került 🤣
2022. jún. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Gazdag családba kell születni
2022. jún. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Külföldi munkavallalas.
2022. jún. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kérdés bennem is felmerült huszonévesen. Nem volt akkor sem sokkal jobb a helyzet. Az öröklés kilőve. Az életben egyszer örököltem kb 3000 forintot, pedig már nem vagyok kölyök. Gazdagok enyhén szólva se voltunk, semelyik oldalon. De mostanra van jópár komolyabb ingatlanom, úgyhogy ne keseredj el, ha ügyes vagy, neked is lesz.
2022. jún. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Általában parban vesznek hazat, babavaro es csokkal egybol 30 milliorol indulnak.


Az meg h hitel nelkul akarsz venni nagy hulyeseg mivel masok is hotellel vesznek, mindig elotted fognak jarni

2022. jún. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
94%

- Szülői támogatás (2 félről)

- Eddig megkeresett vagyon (2 félről)

- HITEL

- CSÓK (babaváró)

- Öröklés (2 félről)

2022. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Örökség, CSOK és babaváró, hitel, támogatás, 2 fizetés, külföld, piacképes szakma amivel sokat lehet keresni.
2022. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!