Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez tényleg kevés? Mit lehetne...

Ez tényleg kevés? Mit lehetne tenni hogy a párom elfogadja most nem ugrálhatok és örüljünk h ez van?

Figyelt kérdés
Szóval, érettségi utáni képzésben vagyok, mint gyógyszertári asszisztens. 13. Évet elvegeztem, most úgymond gyakszis vagyok de rendes patikában. Rendes bejelentett munka. 6 órás munkaidoben, bruttó 150. Épp h a 100at megkapom. (ezzel ki tudjuk épp fizetni az albit). Ezt a férjem kevesli, jó nem sok de 6 óra.. S próbaidő után emel, ill most is kapok bérlet és szépre pénzt. (12500 havi) közel van, de vagy 9 15 között vagy 12 tol 18ig. Arról volt szó rugalmas meg ha gáz van, pl el kell hoznom a gyereket megoldhato, 4 havi munkaidő keretes munkaidő van, le kell dolgoznom. Párom 12 órában dolgozik, hol nappal hol éjjel, nem tudok olyan munkát vállalni hogy na akkor 8 16 között. Laboros sulikat végeztem, 1 évig kerestem a megfelelő munkát, most meg engem szid hogy ez kevés és hogy nem lesz jó mert így úgy amúgy..ja, 2 gyermekem van, nagy egyedül jön haza, heti 2 karate van neki. Többi napon belefér hogy elhozza a kicsit. De nem szeretem ezt a megoldást sűrűn..

#tanácstalanság #gyógyszertári asszisztens #Keveselt fizetés #Megfelelő munka
2022. jún. 12. 17:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg jobb, mint a semmi. Majd találsz jobban fizetőt
2022. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Próbaidő után emelnek.. Negyed óra séta kB s bent vagyok. Busztol 5p.
2022. jún. 12. 17:31
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon kevés. De ha jobb nincs, ezt kell szeretni.
2022. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Sima gyógyszertári asszisztenst kevés helyen keresnek. S úgy hogy még csak TANULÓ VAGYOK TKP.. nem rossz..
2022. jún. 12. 18:21
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

Valami nagyon nem stimmel a történetben!

19-20 évesen (13. évben vagy állítólag, érettségi után közvetlenül), akkor hogy lehet férjed és 2 gyereked is??? Föleg akkora, aki már karatéra jár, meg a kisebbet is haza tudja vinni!

2022. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy csak tizenévesen lehet érettségizni és szakmát tanulni? Komolyan ez kérdés valakinek?
2022. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom ez arra se lenne elég ha egyedül lennél. Ebből 2 gyerekét se tudnád eltartani. A férjed mennyit keres?
2022. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
6-os: mivel a kérdezö közvetlen érettségi után, a 13. évben van, ezért elég egyértelmüen arra utal, hogy most végzett. Ha kesöbb érettségizik valaki, akkor nem 13. osztályról beszél!
2022. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
De, rossz. Konkrétan minimálbér. És te nem csak tanuló vagy, hanem van KÉT gyereked, akiket el kell tartani. Akkor is el kellene, ha a férjed holnap azt mondja, hogy mostantól a közértes Marikát dugja, gyerektartásért meg pereskedj kedvedre, leszarja.
2022. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
15%
A 100K+afa manapság már kicsit nehezen, de elfogadható napi bér.
2022. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!