Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő orvosként gáz plazmaközp...

Kezdő orvosként gáz plazmaközpontban donorvizsgáló orvosként dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos idén nem fog összejönni a kívánt rezidensi helyem, a városból meg nem szeretnék elmenni másikba. Friss diplomás orvos vagyok, de sok helyen olvasom hogy ez hú de gáz meló...

2022. jún. 17. 15:52
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
3 vidéki kórház is felvenne, de oda nem megyek, a legközelebbi is 1 óra oda, 1 óra vissza bumlizás lenne. A plazmaközponttól meg az egyetemtől meg 1 percre lakok.
2022. jún. 17. 17:50
 12/33 ascelpius ***** válasza:

4-es vagyok


"(már ha van realitása, hogy jövőre felvesznek)"

Ezt a részt mégegyszer kiemelném a kommentemből: van rá esély hogy jövőre felvesznek? Mert ha nincs semmi ami miatt több esélyed lenne 1 év múlva, akkor én nem halogatnám a szakorvosi képzést. A mostani orvosi bértáblából is már kényelmesen kijön egy albérlet még Pesten is egyedül, azt a pár évet lehúzod így amíg nem leszel szakorvos, utána meg már úgyis keresett leszel és úgy fog ömleni a pénz, hogy már tényleg te választhatod meg hol, kinek és milyen feltételekkel dolgozol.

2022. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nagyon gáz. Tudod garantálni, hogy az általad vizsgált gyakran havonta sokszor megjelenő szerencsétlennek nem lesz a rengeteg ferezistől tartós egészségkárosodása? Én 8 éve dolgozom orvosként, 2 éve vagyok szakorvos de biztosan nem adnám ilyenhez a nevem.
2022. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
75%
13, te nem vagy orvos, legalábbis remélem
2022. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Én sem értem, a plazmaadás, ahogy véradás is, önkéntes. Senkit se puskával kergetnek oda, akit meg alkalmasnak találnak, önként vállalja a kockazátot. Nyilván akit meg ki kell zárni, kizárnak. Én úgy tudom, ha ésszel csinálják, a plazmaadás és a véradás még pozitív hatással van az egészségre.
2022. jún. 20. 18:39
 16/33 anonim ***** válasza:
18%
Már bocs, de pont a plazma központ propagálja, hogy ne ésszel csinálják. Vért évente adhatsz ötször. Plazmát negyvenötször. Ha sokat adsz jár bónusz. Ami meg az önként vállalja a kockazatot dolgot illeti ha te ettől jól tudsz aludni legyen. Én továbbra is úgy gondolom, hogy ilyen helyen dolgozni etikátlan.
2022. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb, mint sehol se dolgozni, mikor már ennyi évet rááldoztam erre az egyetemre...Te könnyen dumálsz az 1 milliós szakorvosi fizuddal, már ha tényleg orvos vagy nem valami troll.
2022. jún. 21. 10:45
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Valaki elvégzi ezt is, én nem szívesen adnám a nevem hozzá semmilyen formában, mert hiába önkéntes, ott dolgozóként csak akkor küldöd el, ha már akkora a probléma, hogy még a végén ott lesz rosszul. Az állami kórházban pedig kaparhatják össze a keresetkiegészítésként rendszeresen adományozó donorokat.

Ami nekem gáz az az orvoslátogató, azt sem szívesen csinálnám. Bár ahol most vagyok beengedjük, meghallgatjuk őket, de amikor tudjuk, hogy a drága kombinált hatóanyagú izéjüket soha nem fogjuk felírni, de azért jópofizzon vele mindenki és még kb. a takarítónőt is ellátja szórólappal, hogy mondja a betegeknek, ez milyen jó... :D

A régi főorvosunk mindig elküldte őket a fenébe, akkor se lettem volna a helyükben, de legalább nem jöttek 2 naponta. Mostanában már sütit sem hoznak. :D

2022. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Kicsit más téma .

Melyik egyetemi klinikáról van szó ? Most voltam negyedéves és nagyon bizonytalan vagyok a jövőmet illetően .

Tényleg nem tudod megoldani, hogy vidékre költözz ? Párod nem tudna ott munkát vállalni ?

2022. jún. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Kiderült a fizu?

2022. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!