Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez tényleg olyan jó fizetés...

Ez tényleg olyan jó fizetés egy komuvesnek?

Figyelt kérdés
Szomszédom az. Jóban vagyunk a családdal. O maga egy rendes, kicsit szótlan, megbízható 50-es ember, nem iszik, nem dohanyzik. Férjemmel beszélgettek. Mondja, hogy a főnöke szombaton 2000 Ft orabert fizet nekik. Akkor gondolom hétköznap 1600, 1800 Ft körül. Kicsit elcsodalkoztam. Azt hittem több van egy ilyen hiány szakmában. Munka után már nem nagyon tud otthon semmit sem csinálni annyira elfarad. Máshol is ennyit kap egy ilyen nehéz munkát végző szakmunkas vagy csak ez a szegény jóember nem tudja magát ervenyesiteni?

2022. jún. 20. 04:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Szánalmas ez a fizetés érte, a főnöke kaszál jól rajta. Nekem anno 2018ban, amikor burkolták a fürdőmet, emlékszem mondta a srác, hogy ő a brigád főnök, és 3-4 embert tart, aki szépen önállóan dolgozott már akkor 3000/óráért dolgozott, a kezdőnek adott 2000/órát. Mi nálunk anno könnyű volt megállapodni. Mondtam, hogy nem érdekel, ha 20-30 ezerrel több a fürdő burkolás, őt meg a legjobb emberét kérem, a kezdők inkább máshol ténykedjenek. Meg is lett az eredménye, egy szép fürdőt kaptam kézbe.
2022. jún. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát tényleg az. Most tudtam meg, hogy a hétköznapi orabere meg 1500 Ft. A férjem mondta. Azért ezt majd finoman megmondom a szomszed asszonyomnak.
2022. jún. 20. 05:06
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
5 éve kapott nálam ennyit a segéd. A 3000 is tartható ha tényleg szorgalmas, illetve van hatásfok mögötte, de a 2000 egy alsó kategóriás embernek is megvan
2022. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Úgy megnézném már azt a kőműves munkaszerződést amiben ilyen bruttó 800 ezer forint körüli összeg van bejelentetve, napi nyolc órára:) tudtok mondani egy vállalkozót ahol ez így van? Nem lesz nehéz hiszen mindenki 3 ezres órabért kap:)
2022. jún. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

És gondolom teljesen feketén :(

Úgy gondolom ez elég gyakori, de semmiképpen sem jó fizetés. Tudna jobbat találni

2022. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Egyik ismerősöm kőműves vállalkozó. Alkalmaz munkásokat feketén. Csak hétköznap dolgoznak 7-től 16-ig, 30.000/nap a bér.
2022. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Ez az átlagos órabér, ha nincs vállalkozása és elment melósnak egy vállalkozónak. A vállalkozó nem adja oda a profitot a melósnak, tök logikus.

Amúgy nem értem mit értem mit akarsz finoman megmondani a szomszédasszonnak hidd el, h tisztában van a férje fizetésével.

Az orra alá lehet dörgölni, h milyen keveset keres, hajrá, biztosan fog örülni neki. A szomszédasszony valószínűleg már rég megbánta, h egy pénzkeresésben gyengusz palit választott.

2022. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A privátban üzenőnek jelzem, hogy nem tudom és nem is akarom beprotezsalni... Megvannak a fix emberei, plusz soha nem folyok bele olyan dologba, amihez semmi közöm.
2022. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

8!

Persze, h nem tudod protezsálni, mert nincs ilyen hely, sehol se fizetnek 30ezer/napot, max a mesében lol😂

2022. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen.. Legyen így akkor. Nekem tök 8, hogy te mit gondolsz. 🙂😉
2022. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!