Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet kitörni a napi...

Hogy lehet kitörni a napi mókuskerékből?

Figyelt kérdés

Alkalmazott vagyok, átlag fizetésért. Hála az Istennek van saját ingatlanom a fővárosban, tehát így azért elvagyok.


Viszont azon gondolkoztam az utóbbi időben hogy ebből a napi mókuskerékből egyre inkább kezd elegem lenni. Nem részletezném, aki átlag irodai alkalmazott tudja mire gondolok.


Hogyan lehetne ezen túljutni, kitörni? Saját bizniszen, vállalkozáson kívül van más út?



2022. jún. 20. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pont a vállalkozás segített ebben. Viszonylag könnyű volt, mert olyan a szakmám, hogy simán lehet tolni szabadúszóként, csak hát akkor nem sarcolja le a bevétel nagy részét a cég, ugye. Szóval így most napi 3-4 óra munkával szedek össze egy elég jó fizetést. Többet most nem is akarok dolgozni, mert ovis meg kisiskolás gyerekeim vannak, kell rájuk idő, majd pár év múlva lehet rákapcsolok kicsit. Mindenesetre ez most így nagyon kényelmes, rugalmas, tökéletes az élethelyzetemhez.

Btw, az add el a pesti lakást és vegyél kettőt vidéken szerintem se jó ötlet. Vannak vidéken jó helyek, de azok szintén drágák. Ha a pesti lakás árából kijön 2 vidéki, az a 2 vidéki szar helyen van, valóban ilyen pusztulat, cigányos, elmaradott régióban. Én vidéken élek, de jó helyen, 1:1-ben menne kb a Pesti lakás a házunkkal.

2022. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van egy stabil munkahelyem, amit Home Office tolok átlagos Bpesti bérért (nettó 350k), de megszakadnom egyáltalán nem kell. Mellette hobbiként kezdtem el foglalkozni zenéléssel, DJ vagyok, ilyen noname retek helyeken lépek fel de szívesen csinálom, 1-2 nagyobb clubban fordultam meg, de erösebb hónapban több bevételem származik belöle mint a munkámból na meg persze szivböl csinálom meg izgalmas, van ami lendületben tart - pia szipu ku..vák hétvégente, van pár törzshely ott a fellépési dij mellé mindig hozzáteszem korlátlan italfogyasztásért vállalom beverek 15 felest azt a földröl huznak fel
2022. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!