Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért dolgoznak emberek annyi...

Miért dolgoznak emberek annyi pénzért amit Magyarországon fizetnek?

Figyelt kérdés

Csak puszta kíváncsiság. Miért dolgozik egy ember, aki nincs rákényszerülve ( pl nem kisgyermekes,nyugdíjas,fogyatékos etc.. ) magyarországon olcsón, apróért?


Mármint én példának okáért 2 hónapot dolgoztam otthon mint autóelektronikai műszerész és kiszúrták a szemem 300.000ft fizetéssel, kijöttem ausztriába betanított munkára, 1800 euró volt (720.000 ft) a kezdő bér +szállás-ellátás ingyen, most pedig a szakmámban sikerült elhelyezkednem fél éve 5500 eurós fizetésért (2.2 millió ft) amit 14x kapok egy évben + egyéb juttatások


Nincs az az isten, hogy hazamenjek mégis sokan istenítik azt a balkáni szemétlerakót, miért?



2022. jún. 21. 15:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
62%
30: egy háry jános bármit írhat... :-D
2022. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Csövik menjetek melózni
2022. jún. 22. 11:39
 33/41 anonim ***** válasza:
63%
Csicska gyerek kitalalt maganak egy szakmat es fizetest, mekkora :D
2022. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
35%
reméljük, ketrecharcos is vagy... :-D
2022. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
67%

33: de legalább ráguglizott volna előtte, hogy ne hihetetlen összeget dobjon be... :-DDD


Már a kamusok se a régiek.. .:-D

2022. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
39%
de unom már az ilyen embereket.taxiba ez megy naponta…-én szerencsére nem itt élek, itthagytam ezt a balkáni szar országot stb. de mégis idejön vissza mert ott gondolom a kutya nem foglalkozik vele mert bevándorlónak tekintik
2022. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy nincsenek rákényszerülve? De, rá vannak. Azért dolgoznak ennyiért. Ha nem lennének, nem ennyiért dolgoznának.


Akinek van valami jó, piacképes tudása, az itthon is sokat tud keresni, de nyilván külföldön még többet. Akinek viszont nincsen, az itthon is minimálbérért szív, meg ha kimegy külföldre, akkor ott is. Csak ott még össze is kell költöznie öt vadidegen másik külföldivel, mert egyedül nyilván nem fog tudni fenntartani egy albérletet. Aztán olyan országban szophat napi 8-12 órán át egy gyárban, ahol nem ismeri rendesen a kultúrát, nincs egy barátja, rokona sem, nem beszéli a nyelvet sem folyékonyan... Ha már szopni kell, akkor inkább itthon szopjon az ember. Itthon legalább tud kihez szólni, van kihez menni meló után, nem csak a nagy semmi várja az embert haza.

2022. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
83%
Én osztrák-magyar kettös allampolgarként mondom ugy hogy Ausztriaban születtem és élek, hogy egy ilyen okadék szakmanak mint a műszerész soha nem fogsz 5500 EUR keresni. Most pedig irany kitakaritani a hotelszobat te szobalany mert hétvégén üdülni megyek a csaladdal.
2022. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg csak trollkodik, nincs jobb dolga.
2022. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező igazad van sok csöves kutya csak sírni tud magyarba mi meg kint röhögünk ezeken a rabszolgákon.idén kutya világ jön rátok az üzemanyag kaja végetek lesz
2022. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!