Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakszerűsìtve mennyi pénzt...

Szakszerűsìtve mennyi pénzt teszel félre havonta a fizetèsedből?

Figyelt kérdés
Gyűjtesz valamire?
2022. jún. 22. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A szó amit keresel:

számszerűsítve

2022. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedagógus vagyok, havi 12 ezer forintot manyupba meg 5 ezer forintot egészségpénztárba. :D

Szuper kilátások.

2022. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kézben átlagosan nettó 410ezer forintot kapok(folyamatos 3 műszak szóval mindig más),ebből kb 180ezret tudok félretenni ha nincs váratlan kiadásom csak számlák,albérlet,kaja,benzin,kondibérlet stb.

Most nem gyűjtök különösen semmire,eddig autóra gyűjtöttem amit màr megvettem,ezt akarom rendbetenni és pár módosítást végezni,amúgy tartalékba megy a pénz.

2022. jún. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

kb havi 200ezret. Gyűjtök autóra, lakásra és normális életre, de egyre lehetetlenebbnek tűnik ez az egész. Párom kb 150 ezret tud eltenni havonta.

Vegetáláshoz persze jó ez az összeg, de a tovább lépéshez nem valami sok.

2022. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!