Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinál, programozóként egy...

Multinál, programozóként egy év után hány százalék emelést kérhetek reálisan?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem autóipari multinál BP-en, friss diplomával. Azóta egyszer, év elején volt egy 10% emelés, ami ugye pont a hivatalos infláció környéke, tehát reálértéken ugyanannyit keresek, mint amikor idejöttem. Azóta nyilván ezerszer önállóbban tudok dolgozni, szinte bármibe bevethető vagyok már, ismerem a termékeket, amiket fejlesztünk, nem kell mentorálás, stb.


Most így az első év letelte után milyen emelés igénnyel állhatok elő, ami még nem pofátlan? Én 30%-ra gondoltam. Reális lehet?



2022. jún. 23. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#7 nagyon sok ember szeretne “leragadni” nettó 800nál
2022. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11 3-4 év tapasztalattal jelenleg az egy teljesen reális fizetés, ha nem vagy agyhalott a szakmához.
2022. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15-20%-nál többet szerintem nem adnak meg, meg kicsit pofátlan is szerintem többet kérni. Én is ennyit fogok majd.
2022. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az sok.
2022. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!