Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szlovákiába költözni milyen...

Szlovákiába költözni milyen magyarként?

Figyelt kérdés
Mennyire lennék diszkriminálva, hatással lenne e például arra, hogy milyen munkát kapok? Villamosmérnök vagyok, itthon vállalkozóként dolgozom, mennyivel lenne más az életszínvonal ehhez képest Szlovákiában, ha ott munkahelyen dolgoznék?

2022. jún. 24. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Kassa? Tetszenek a szlovák csajok?
2022. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért pont Kassára gondolsz? Nincs konkrét kiválasztott település. De ha Kassáról van tapasztalatod, érdekel az is. Nem a csajok miatt.
2022. jún. 24. 12:56
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mész inkább Lengyelországba? Jobban elfogadják a magyarokat. És szebbek a lányok is.
2022. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az is megfordult már a fejemben, de Szlovákia jobban tetszik. És a lányok továbbra sem döntő tényezők. :)
2022. jún. 24. 13:24
 5/24 Dr Sauron ***** válasza:
50%

Én semmiképpen sem költöznék Magyarországról Szlovákiába.

Diszkriminálva nem lennél,csak nem értenék,hogy miért. :)

Én sem értem.Miért? :)

2022. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Miért nem költöznél oda?


Összetett dolog megfogalmazni, hogy miért, de röviden azt mondanám, hogy nagyon megtetszett az ország hangulata.

2022. júl. 10. 20:16
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Tuti az olcsó csajok csábítanak. Anonim oldal, valld be.
2022. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Dr Sauron ***** válasza:
50%
Érdekes.Én itt élek és rendkívül ingerszegénynek tartom ezt a környezetet.Sok panel,szocializmusban épült mára már lerobbant épületek / kórházak,indokolatlanul magas megélhetési költségek.Ha meglátok egy képet Petrzalkáról (Pozsony része) még az életkedvem is elmegy.Magyarországról nem jönnék Szlovákiába.Inkább elmennék a Balatonra,élvezném a kellemes időt,a jó fehérbort meg a vizet.Magyarországon is vannak szép kis helyek.Ha nem tudsz szlovákul,akkor a mindennapi élet nem lesz egyszerű.De ha a kaland vonz,akkor miért ne? :)
2022. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további két választ. A csajosra nem tudom mit mondjak, ha nem hiszed el, hát nem hiszed el.


#8 Szerintem amiket negatívumként említesz, lerobbant házak, panelek, stb ezek Magyarországra is igazak. Azt is tudom, hogy itthon is vannak szép helyek, de mégis elvágyom innen. A szlovák nyelvet egyébként tanulom.

2022. júl. 10. 20:50
 10/24 Dr Sauron ***** válasza:
100%

Én ugyanígy érzek.Külföldre készülök,lehetőleg még idén.

De itt az a kérdés,hogy Magyarországról vágyódsz el vagy Szlovákiába vágyódsz? :)

Van konkrét állásajánlat?Melyik régió érdekel?Pozsony,Komárom,Zsolna? :)

2022. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!